Aizdevums

Ikvienam sadzīvē var rasties situācijas, kad nepieciešami dažādi finanšu risinājumi, piemēram, steidzams naudas aizdevums. Ieskaties Aizdevums.lv aktuālajos piedāvājumos un izmanto tos nepieciešamības gadījumā. Jāuzsver, ka Aizdevums.lv galvenais pamatdarbības veids ir dažāda apmēra patēriņa aizdevumu izsniegšana fiziskām un juridiskām personām, izmantojot sadarbības partneru tirdzniecības vietas, kā arī paša uzņēmuma filiāles.

Kompānijas Aizdevums.lv galvenais darbības mērķis ir sekmēt iespēju labām pārmaiņām plašam klientu lokam.

Aizdevums.lv piedāvā dažāda apmēra kredītus

 • lv saviem klientiem piedāvā ērtus, izdevīgus un drošus patēriņa kredītus. Nepieciešamības gadījumā aizņemieties vajadzīgo naudas summu un uzlabojiet savas dzīves kvalitāti, kā arī sasniedziet sev nozīmīgus mērķus un piepildiet savus sapņus;
 • Jāuzsver, ka patēriņa kredīta izmantošana palīdzēs īstenot lielākus dzīves plānus, kam nepieciešama konkrēta naudas summa;
 • Tavām ērtībām Aizdevums.lv nodrošinās kredītus sadzīves tehnikas, elektropreču, datortehnikas, mobilā telefona, mēbeļu, celtniecības materiālu, sporta un atpūtas preču un ceļojumu iegādei, kā arī izglītības un medicīnas pakalpojumu izmaksu segšanai;
 • lv piedāvā saņemt naudu auto iegādei, kā arī citām vajadzībām.

Cilvēkiem, kas ir atkarīgi no vienas ikmēneša darba algas, ir diezgan grūti iegūt papildus finanšu līdzekļus īsā laikā. Ir dažas situācijas, kad cilvēkiem ir nepieciešams segt neparedzētus un īslaicīgus izdevumus, ko nav iespējams atlikt. Tas var radīt satraukumu, ja nav pieejami tam nepieciešamie līdzekļi. Lai viegli segtu izmaksas, kas ir neplānotas vai neparedzētas, cilvēki var vērsties pēc palīdzības pie aizdevums aizdevēja, kas ir ļoti viegli pieejams finanšu tirgū.

Lai gan ātro kredītu procentu likme ir lielāka nekā standarta banku kredītiem, tie tiek piešķirti uz īsu termiņu, kura laikā procentu likmes neuzkrājas tik strauji. Salīdzinot kredītu piedāvājumus internetā no vairākiem aizdevējiem, aizņēmējs var iegūt labāko kredīta piedāvājumu ar konkurētspējīgām procentu likmēm.

Ātro kredītu priekšrocības salīdzinot ar privātajiem aizdevumiem

Pats galvenais – Jums  jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

Tā kā salīdzinoši viegli un ātri iespējams aizņemties naudu internetā. Ja kas noies greizi, tad arī risināsi šo problēmu ar aizdevēju, turklāt nebūsi sabojājis attiecības ar draugiem, radiem vai paziņām.

Ja tomēr izlemiet, ka labāk aizņemsieties nepieciešamos līdzekļus no privātā aizdevēja – obligāti sastādiet aizņemšanās līgumu, jo tā būs drošāk gan Jums, gan aizdevējam. Jāuzsver, ka internetā arī ir atrodami vairāki privātie aizdevēji, ja tuvinieku vai draugu lokā nav neviens atrodams. Taču aizņemoties no nepazīstama aizdevēja internetā – atrodiet vairāk informācijas par konkrēto privāto aizdevēju, lai nesanāk, ka privāts aizdevums ir krāpniecisks darījums.

Esi saprātīgs – aizņemieties tikai tad, ja patiešām variet to atļauties. Pretējā gadījumā var rasties lieli parādi.

Nekad neaizņemieties naudu no privāta aizdevēja vai ātro kredītu kompānijas tikai tāpēc, lai atmaksātu parādus citās kompānijas. Vienmēr pirms aizņemšanās iepazīstieties ar aizdevuma līguma noteikumiem vai sastādiet līgumu (ja aizņemieties no privāta aizdevēja) un aizņemieties tikai tad, ja patiešām variet to atļauties. Privātie aizdevēji vai ātrie kredīti internetā ir ieteicami tikai tajos brīžos, kad patiešām nav citas iespējas, kur saņemt nepieciešamos līdzekļus. Nekad neparakstiet līgumus, ja neesat tos pilnībā izlasījuši – pasargājiet sevi no krāpniecības. Esiet zinošs un atbildīgs – aizņemieties tikai no atbildīgiem, godīgiem un uzticamiem aizdevējiem.

Bīstams, ja ar to neapietas rūpīgi

Viens no galvenajiem šo kredītu trūkumiem ir tas, ka tie tiek piešķirti ar nedaudz augstāku procentu likmi. Tas ir galvenais iemesls, kas attur cilvēkus no šo pakalpojumu izmantošanas. Bet ar atbilstoša pētījuma palīdzību ikviens aizņēmējs var iegūt kredīta summu par pieejamu likmi. Bet ir ļoti svarīgi paturēt prātā, ka saistību nepildīšanas gadījumā šie kredīti var radīt vairākas smagas sekas. Tas var likt Jums nonākt parādu tīklos, no kuriem Jūs nevarat tik viegli izkļūt. Tātad, sagatavojiet atmaksas plānu, lai nomaksātu kredīta summu un dzīvotu no parādiem brīvu dzīvi.

Padoms

Kredīti

 1. Izmantojiet ātros kredītus tikai ārkārtējas steidzamības gadījumā.
 2. Nepiesakieties summai, ko Jūs nevarat atmaksāt, netraucējot savam budžetam.
 3. Plānojiet budžetu, lai pārliecinātos, ka Jūs atmaksāsiet kredītu un viegli segsiet Jums nepieciešamos izdevumus, bez citiem sarežģījumiem.

Budžets

Izvairieties no problēmām.

Cik reizes Jūs ir piemeklējuši neparedzēti izdevumi? Kāda no santehnikas iekārtām pēkšņi saplīsusi vai atklājas, ka mašīnai nepieciešams steidzams remonts – kur lai ņem naudu? Šāda veida problēmas laiku pa laikam piemeklē ikvienu un mēdz sagādāt nopietnas reizes, ja neesat iepriekš par to padomājis. Tāpēc, iekļaujot savā budžetā naudu neparedzētiem izdevumiem, Jūs sevi pasargājat no emocionāla un finansiāla stresa, jo ir skaidrs, ka neparedzēti izdevumi būs vienmēr. Bez tam pastāv arī cita veida faktori, kas neparedzēti var ietekmēt budžetu, kā, piemēram, slimība, atlaišana no darba vai algas samazināšana. Daudziem cilvēkiem šīs lietas kļūst par nopietnām problēmām, tāpēc ieplānojiet tās savā budžetā, lai izvairītos no liekām raizēm!

Jūsu finanšu konsultants to novērtēs.

Ja Jums ir skaidrs un dokumentēts plāns par savu materiālo situāciju – mērķi, parādi, aktīvi, ienākumi un mēneša budžets – Jūs ar lepnumu varat doties pie sava finanšu konsultanta, kas to noteikti novērtēs. Sniedzot pēc iespējas detalizētāku informāciju, finanšu konsultants būs spējīgs sniegt kvalitatīvāku palīdzību un ieteikumus, kā turpmāk plānot budžetu un sasniegt Jūsu mērķus.

Arī Jūsu partneris to novērtēs!

Finansiāla drošība ir svarīgs aspekts jebkāda veida attiecībās. Cilvēkiem, kuri dzīvo kopā, ir jābūt uz viena viļņa, un kopīga finanšu plānošana to noteikti veicina. Kopīgi izstrādājot budžeta plānu, Jūs garantējat gan drošības sajūtu viens otram, gan kopumā veiksmīgas attiecības!

Cik bieži aizņemties

Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kuri izmanto īstermiņa kredītus vairākas reizes gadā, lai tiktu cauri dažiem smagākajiem maksājumu mēnešiem vai parūpētos par negaidītām izmaksām, Jums vajadzētu apstāties un pajautāt sev, kāpēc. Kas Jūsu budžetā ir tas, kas neļauj Jums sagatavoties papildus izmaksām? Ko Jūs varat darīt lietas labā? Iesākumā, esiet pateicīgi, ka Jūs varat saņemt ātro kredītu palīdzību internetā, saglabājiet pozitīvu maksājumu vēsturi un uzziniet, kā Jūs varētu novērst nepieciešamību pēc jauna kredīta.

Jūsu pirmais uzdevums ir apzināt savas personīgās finanses. Ir jābūt budžeta kategorijām, ko pamainot, Jūs varat vieglāk tikt galā ar dažām mēneša grūtākajām lietām. Lielākajai daļai cilvēku, ēdiens ir pirmā budžeta kategorija, kas tiek vērtēta. Ar vairākiem ceļojumiem uz pārtikas preču veikalu katru nedēļu un izmaksām, ēdot ārpus mājas, būtu lietderīgi mēģināt samazināt pārtikas izdevumus. Nebūtu liels pārsteigums, ja Jūs tērējat pārāk daudz par ēdiena iegādi, bet neapstājieties tikai pie tā. Izskatiet visas Jūsu budžeta kategorijas. Vēl viena kategorija, ko bieži vien var samazināt, ir izklaides. Samaziniet izmaksas, lai iegūtu papildus naudu.

Daži cilvēki uzskata, ka budžeta kategoriju samazināšana ir noderīga, bet citi uzskata, ka tas ir pārāk grūti. Jūs varat samazināt pārtikas izmaksas tik daudz, pirms Jūs padodaties. Var būt nepieciešami lielāki ierobežojumi, lai Jūsu budžets darbotos, kā nākas. Nebeidziet meklēt veidus, kā ietaupīt ienākumus. Nesteidzieties un rūpīgi izskatiet visus savus izdevumus. Jums var būt nepieciešams pārdot savu automašīnu un iegādāties lētāku modeli. Auto maksājumi ir lielisks veids, kā ietaupīt. Pāreja uz transportlīdzekli ar labāku degvielas patēriņu automātiski palīdz budžetam. Lētāks transportlīdzeklis varētu arī samazināt reģistrācijas izmaksas un nodokļus. Tas vien varētu samazināt Jūsu vajadzību izmantot ātros kredītus.

Pēc tam, kad revīzija ir veikta, ir daži, kas izvēlas samazināt savu mājokli vai pārcelties uz mazāku vai lētāku dzīvokli, lai padarītu ienākumus vieglāk pārvaldāmus. Ietaupot pat dažus desmitus eiro mēnesī no ikdienas izdevumiem, Jūs varat pāriet no personas, kam ik pa laikam nepieciešama ātro kredītu palīdzība, personā, kam ir nepieciešamā nauda, lai atrisinātu finanšu problēmas. Tas noteikti sniegs Jums papildus naudu, kas nepieciešama.

Aizdevums kredīti

Kredīti pieejami ikvienai Tavai vēlmei un vajadzībām – izdevīgākos piedāvājumus sniegs Aizdevums.lv.

Kompānija piedāvā dažāda apmēra kredītus dažādu preču iegādei, tai skaitā sadzīves tehnikas, elektropreču, datortehnikas, mobilā telefona, mēbeļu, celtniecības materiālu, sporta un atpūtas preču iegādei u.c. vajadzībām un vēlmēm. Šo piedāvājumu Tu vari ērti izmantot Aizdevums.lv sadarbības partneru veikalos.

 • Kredīts dažādām vēlmēm, pirkumiem un pakalpojumiem pieejams summā sākot no 70 līdz 4500 eiro;
 • Kredīta atmaksas termiņu ir iespējams izvēlēties Tev pašam, atkarībā no Tavas maksātspējas atmaksas termiņi ir 3, 6, 12, 18, 24 vai 36 mēneši;
 • Kredītus Aizdevums.lv izsniedz bez pirmās iemaksas;
 • Kredītam pirkumiem un pakalpojumiem ir iespējams pieteikties online, no jebkuras vietas Latvijā, visur kur pieejams interneta pieslēgums: pieteikuma forma Aizdevums.lv klientu apkalpošanas nodaļās Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē, Ventspilī un pie mūsu sadarbības partneriem;
 • Kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas Republikas iedzīvotājam, ar nosacījumu, ka esi sasniedzis 18 gadu vecumu un Tev ir regulāri, pietiekami un stabili ienākumi;
 • Kredīti tiek izsniegti arī pensionēšanās vecumu sasniegušiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem;
 • Kredīta līgumu no Aizdevums.lv ir iespējams parakstīt jebkurā kompānijas nodaļā uzrādot pasi vai eID karti.
 • Ņem vērā, ka ja preces cena pārsniedz EUR 1400, aizdevums nevar pārsniegt 90% no preces cenas.

Tavām ērtībām un drošībai Aizdevums.lv piedāvā apdrošināt dažāda apmēra kredītu maksājumus –

Kredītu maksājumu apdrošināšana ir ērts un mūsdienīgs apdrošināšanas pakalpojums, kas īpaši izstrādāts šīs kompānijas naudas kredītu klientiem ar mērķi nodrošināt uzņemto kredītsaistību izpildi bezdarba, nelaimes gadījuma vai darba nespējas gadījumā.

Jāuzsver, ka Aizdevums.lv saviem klientiem šo pakalpojumu piedāvā bez papildu maksas ar mērķi veicināt atbildīgu aizņemšanos, kā arī nodrošināt klienta kredītsaistību izpildi neparedzētu finanšu sarežģījumu gadījumā. Esi atbildīgs – aizņemies tikai tad, kad tas ir nepieciešams un vajadzīgs.