Kā aizņemties naudu

EURNaudu aizņemties var, izmantojot patēriņa kredītu, kas parasti, sākot no 50 eiro līdz pat 5000 eiro lielu naudas summu. Patēriņa kredīta internetā lielākais pluss ir tāds, ka Jums nav nepieciešams segt pilnīgu aizdevuma atmaksu vienā reize, kā tas nereti jādara, aizņemoties kādu no ātrajiem kredītiem. Patēriņa kredīts internetā ir mazliet izdevīgāks, ņemot vērā aizdevuma procentu likmi, jo patēriņa kredītam vienmēr būs mazliet zemāka kopējā aizdevuma procentu likme.

Tātad aizņemoties patēriņa kredītu internetā, Jūs nepārmaksāsiet tik daudz, aizņemoties pie kāda no ātrajiem kredītiem. Neskatoties uz to, ātrie kredīti piesaista jaunus klientus ātri un efektīvi, jo jaunajiem klientiem, tātad tiem, kuri aizņemas pirmo reizi, tiek piedāvāta lieliska iespēja saņemt aizdevumu pilnībā bez nekādas procentu maksas. Tātad kredīta ņēmējam ir jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmās. Savukārt patēriņa kredīti piesaista klientus ar dažādām atlaidēm un izdevīgiem piedāvājumiem. Viens no populārākajiem patēriņa kredīta piedāvājumiem ir kredīta brīvdienas, kas ir ļoti noderīgs cilvēkiem dažādās dzīves situācijās.

Vispiemērotākais brīdis, kad izmantot kredīta brīvdienas, ir kad tiek veikts mājokļa remonts, jo patēriņa kredīta brīvdienu piedāvājumā tiek ļauts klientiem nemaksāt aizdevuma pamatsummu veselus trīs mēnešus, bet tikai procentu maksu. Tādā rezultātā kredītu ņēmējiem ir iespēja pabeigt iecerētos mājokļa uzlabojumus un tikai tad sākt pilnu patēriņa kredīta apmaksu. Secinājumos var piebilst to, ka katram aizdevuma veidam ir savi plusi un mīnusi. Nav ideālais variants priekš visu cilvēku vajadzībām, jo katram kredītu ņēmējam ir savas vēlmes un vajadzības, pēc kurām tad arī ir jāizvērtē to, kurš aizdevums būs piemērotākais.

Protams, ka nav pilnībā jāizslēdz iespēja, ka var aizņemties naudu no saviem paziņām, jo daudzi cilvēki, kuri aizdod naudu, neko pretī neprasot un tādā veidā kredīta ņēmējam, ir iespēja izvairīties no aizdevuma procentu summas maksāšanas. Ja Jūs esat persona, kas aizdod naudu citiem, tad vienmēr atcerieties to, ka nedrīkst aizdot vairāk, kā Jūs spējat atļauties.

Kredītlīnija uzņēmuma veiksmīgākai attīstībai

Meklē atbilstoši kredītlīnijas piedāvājumu sava uzņēmuma attīstībai, bet varbūt vēlies paplašināt savu uzņēmumu vai firmu? Lai kādas nebūtu Tavas vajadzības, iespējams, pareizo un piemērotāko finansu risinājumu atradīsi DNB.lv bankas piedāvātajā kredītlīnijā.

DNB.lv kredītlīnijas nosacījumi

 • DNB.lv kredītlīnija ir visātrākais un vienkāršākais veids, kā īstermiņā papildināt uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus, kas tiek piešķirti pamatojoties uz Tava uzņēmuma finanšu stāvokļa analīzi un naudas līdzekļu apgrozījumu uzņēmuma norēķinu kontā;
 • Ar DNB.lv bankas kredītlīniju ir iespējams ātrākā laikā ievērojami palielināt uzņēmuma norēķinu kontā pieejamos līdzekļus noteiktā limita ietvaros;
 • Aizdevuma pilnīga vai daļēja atmaksa kopā ar procentiem notiek uzreiz pēc līdzekļu ieskaitīšanas norēķinu kontā;
 • Jāuzsver, ka kredītlīnijas procenti par izmantotajiem līdzekļiem tiek aprēķināti katras dienas beigās. Turklāt par neizmantoto kredītlīnijas daļu nav jāmaksā procentu maksājumi;
 • Kredīta valūta – EUR, bet DNB.lv pieejamā aizdevuma termiņš – līdz 1 gadam, ar iespēju nepieciešamības gadījumā pagarināt kredīta termiņu;
 • Pēc Tavām vajadzībā ir iespējams izvēlieties mainīgu vai fiksētu procentu likmi;
 • Svarīgi minēt, ka kredīta laikā vairāk kārt var izmantot un atmaksāt kredīta līdzekļus noteiktā limita robežās;
 • Jāuzsver, ka procentu maksājumi tiek aprēķināti par faktiski izmantoto kredīta apjomu.

Nepieciešamais nodrošinājums, lai bez problēmām varētu saņemt piedāvāto kredītlīniju savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai:

 • uzņēmuma pamatlīdzekļi;
 • nekustamais īpašums;
 • debitoru parādi;
 • preču krājumi.

Komerckredīts pamatlīdzekļu iegādei

Šis būs pareizais risinājums, ja Tev ir jauna biznesa ideja vai plāno veikt iekārtu modernizāciju, iegādāties vai būvēt jaunas ražošanas, noliktavas vai biroja telpas. Sava biznesa mērķu sasniegšanai izmantojiet DNB.lv bankas ilgtermiņa aizdevumu.

Nosacījumi un aizņemšanās noteikumi

 • Kredīta valūta: EUR;
 • Kredīta termiņš – līdz 15 gadiem (atkarīgs no finansēšanas projekta);
 • Iespēja izvēlēties mainīgu likmi vai Stabilitātes kredītu;
 • Kredīts tiek izsniegts uzreiz pilnā apmērā vai pa daļām atbilstoši konkrētajam projektam;
Nepieciešamais nodrošinājums, lai varētu saņemt šo finansu risinājumu
 • Nekustamais īpašums;
 • Uzņēmuma aktīvi;
 • Termiņnoguldījums;
 • Galvojumi u.c.

Padomi

Kredīti

Ja esat apsvēruši iespēju par ātrā kredīta ņemšanu tad jūs esat uz pareizā ceļa. Nevis tādēļ, ka domājat par kredītu ņemšanu, bet tādēļ, ka par to domājat, jūs ieguldāt laiku lēmuma pieņemšanā. Ņemt kredītu vai neņemt ir ne tikai jautājums vai jums ir nepieciešama nauda. Tas ir daudz dziļāks jautājums. Šis jautājums jums ir jāatbild pirms iesniedzat savu pieteikumu kredīta saņemšanai.

Lūk dažas lietas kas jāņem vērā izlemjot par aizdevuma ņemšanu:

 • Cik liela ir nepieciešamība.
 • Kā aizdevuma atmaksa ietekmēs budžetu.
 • Cik liela summa ir nepieciešama.
 • Cik ilgā laika varēsiet to atmaksāt.

Šie faktori ir kārtīgi jāapdomā pirms pieteikties kredītam. Ar ātrajiem kredītiem lielākā problēma un to pluss ir to ātrā noformēšana. Tas dod iespēju aizdevumu saņemt ļoti ātri, bet tajā pašā laikā laupa iespēju kārtīgi pārdomāt visus šī lēmuma aspektus. Rodoties situācijai kad ir nepieciešami papildus līdzekļi, varat pieņemt spontānu, nepārdomātu lēmumu un iekulties nepatikšanās kad pienāk aizdevuma atmaksas termiņš.

Nepieciešamība ir jūs dzenošais faktors. Atkarībā no tās jūs pieņemsiet lēmumu rīkoties tālāk. Ja nepieciešamība ir gana liela, varat arī pieņemt šādu spontānus lēmumus, bet ir jāspēj saglabāt vēss prāts, lai izlemtu atbildīgi un pareizi.

Kļūdas ņemot kredītu

Ņemt kredītu ir liels un svarīgs lēmums. To nedrīkstētu sasteigt un tam ir jāpieiet ļoti nopietni un atbildīgi. Pretējā gadījumā jūs riskējat ar ko vairāk kā tikai naudu. Apdomātu un apzinīgu kredītu ņemšana var sniegt jums tik nepieciešamo palīdzību dažādās dzīves situācijās. Bet, pretēji, neapdomīga kredītu ņemšana var radīt ļoti smagas un ilglaicīgas sekas.

Kļūdas kuras varam pieļaut ņemot kredītus ir visdažādākās un ir atkarīgas no dažādiem faktoriem un situācijām. Dažās no kļūdām kuras varam pieļaut ir:

 • Savu iespēju pārvērtēšana.
 • Kredīta ņemšana nepareiziem mērķiem.
 • Aizdevums aizdevuma atmaksai.
 • Nepareiza aizdevēja izvēle.
 • Aizdevuma noteikumu neizvērtēšana.

Visbiežāk, cilvēki pārvērtē savas spējas. Tiek paņemts ātrais aizdevums, bet tā atmaksa rada problēmas. Mums ir pienākums izvērtēt savas spējas objektīvi un kritiski. Ja redzam, ka ir potenciāls problemātiskai aizdevuma atmaksai, tad ir jāapsver iespēja meklēt citus risinājumus, lai neradītu augsni negatīvai un kaitīgai pieredzei.

Nepieļaujiet kļūdas, ja aizņematies. Ja esiet pieļāvis kļūdu, tad meklējiet risinājumus. Nekad neizturieties vieglprātīgi, jo tas var maksāt dārgi un radīt lieku stresu. Ja esiet pieļāvis kļūdu ar atmaksas iespējas izvērtēšanu jeb nav naudas, lai atdotu aizdevumu, tad nekavējoties sazinieties ar aizdevēju, lai meklētu un rastu risinājumu. Tas, ka Jūs nevariet atdot aizdevumu laikā, tas nav sliktākais, jo sliktākais ir tas, ka daudzi neliekas ne ziņas par savām saistībām.

Kur aizņemties ātro kredītu?

Ātrais kredīts internetā ir ļoti izplatīts termins. Tas ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem Latvijā. Liela daļa Latvijas iedzīvotāju ir ņēmuši šāda veida aizdevumu. Pie mums ir sastopami ļoti daudz, dažādu ātro kredītu iestāžu. Varam redzēt reklāmas TV, internetā, presē, uz ielām, reklāmas par šiem kredītiem ir ļoti plaši izplatītas. Šie uzņēmumi sponsorē un rīko dažādus pasākumus un katrs no mums zina vismaz vienu ātro kredītu izsniedzēju.

Ātros kredītus var saņemt dažādos veidos, bet primārais aizdevuma saņemšanas veids ir internets. Uzņēmuma mājas lapā varat reģistrēties un pieteikties kredītam. Varat saņemt aizdevumu ar SMS starpniecību, MAXIMA veikalos, Latvijas Pasta nodaļās, tāpat arī NARVESEN tirdzniecības vietās. Iespējas ir gana plašas un pieejamas ikvienam. Tāds ir šo uzņēmumu mērķis, lai katrs varētu rast iespēju pieteikties aizdevumam.

Ja esat izlēmuši pieteikties aizdevumam, ir daži noteikumi, bez kuriem nespēsiet saņemt ātro kredītu:

 • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
 • Neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
 • Nav kavētu maksājumu ar citiem kredītiem.
 • Jums ir konts kādā no Latvijas bankām.
 • Jums ir e-pasts un mobilais telefons.
 • Jūs esat vecumā no 18 līdz 75 gadiem. (Lielākā daļa aizdevēju izsniedz kredītus tikai no 20 gadu vecuma.)

Ja jūs atbilstat šiem nosacījumiem, tad varat sākt meklēt sev piemēroto aizdevēju. Kā jau minēju, aizdevēju ir gana daudz. Ņemot vērā aizdevēju daudzumu, starp viņiem pastāv zināma konkurence. Līdz ar to katrs aizdevējs var piedāvāt jūsu aizdevumam nedaudz citādus noteikumus. Lai pieņemtu informētu un atbildīgu lēmumu ir jāapskata vairāku aizdevēju piedāvājumi.