Jaunākais no īstermiņa aizdevumiem

KredītlīnijaIepazīsti kredītlīniju, lai tā kļūtu par lielisku sabiedroto sarežģītās situācijās! Sāksim ar to, ka šī kredītlīnija jeb kredītlimits ir vienreizēja iespēja izmantot saņemto naudu tikai brīžos, kad tas nepieciešams. Sauciet to, kā vien vēlaties – kredītlīnija vai ilgtermiņa aizdevums, joprojām būs kā Jūsu otrais maks pēkšņām vajadzībām un maksājumiem!

Tas ir viens no visvairāk pieprasītajiem kredītu veidiem, jo ir īpaši izdevīgs un parocīgs, ja nepieciešamas lielākas summas. Tas atšķiras no pārējiem kredītiem ar kādu ļoti savādu lietu – nav jānorāda precīza summa, kuru Jūs vēlētos aizņemties. Pašā sākumā vienkārši jāpiesakās kredītlīnijai jebkurā Latvijas komercbankā vai pie sava kredīta devēja internetā par to, kāds būs naudas apjoms un uz cik ilgu laiku tā būs pieejama, pēc tam klients, izmantojot kredītlīnijas noformēšanas sākumā norādīto bankas kontu, var tērēt tik daudz naudas, cik pašā sākumā pats ir noteicis, protams, ievērojot noteikto apjomu. Kad klients ir pārliecināts, ka vēlas pieteikties kredītlīnijai un aizpilda visus nepieciešamos dokumentus, kreditors uz klienta norādīto bankas kontu nosūta pieprasīto naudas summu, kura uzreiz nonāk klienta rīcībā, gluži tāpat kā bankas kontā tiktu ieskaitīti kārtējie ikmēneša ienākumi (alga, pensija utt.). Tiklīdz klients sācis izmantot šo aizdevumu, neskatoties uz to – daļu vai visu uzreiz, viņam tūlīt pat pamazām jāsāk to atmaksāt. Pēc tam, kad konkrētajā mēnesī ir atmaksāta kaut vai minimālā mēneša summa, ir iespējams no jauna izmantot saņemto summu paša noteiktās summas un atmaksas perioda ietvaros. Ļoti interesanti un neparasti, ka attiecīgie kredīta procenti tiek aprēķināti tikai par iztērēto summu, tāpēc arī tas ir izdevīgāk par ātrajiem kredītiem un citām kredītu formām.

Ja naudas nav bijusi vajadzīga, un klients to nav izmantojis, tad par to nenāksies maksāt! Būtībā šie līdzekļi ir pieejami jebkurā laikā un vietā, jo tie visu izvēlēto termiņu būs Jūsu kontā, un būs iespēja tos lietot, ja vien radīsies šāda nepieciešamība. Nav pat svarīgi, vai iemesls ir automašīnas remonts, slimnīcas rēķins, kredītlīnija garantēs, ka būs pietiekami daudz naudas, lai segtu šos maksājumus, un pēc tam, kad būsiet no visa atguvies, varēsiet sākt nesteidzīgi atmaksāt summu, kuru būsiet izmantojis. Pieejamās summas ir ļoti plaša diapazona, proti, tie var būt gan pāris simti eiro, gan krietni vairāk – pāris tūkstoši eiro. Savukārt termiņš ir no 1 mēneša līdz pat vairākiem gadiem, kas, protams, atkarīgs no summas apjoma un klienta izvēles.

Gada procentu likmes ir mazākas, jo tās tiek piemērotas tikai summai, kura tiek iztērēta, taču neizmantošanas gadījumā nekas nav jāmaksā! Naudu var izmantot gan svētku dienās, gan brīvdienās. Noteikti jābūt regulāriem un stabiliem ienākumiem, jo tie ir garantija tam, ka  šo naudu kreditors vēl kādreiz saņems atpakaļ, kā arī jābūt vismaz 18 gadiem, lai gan šis vecums var būt citāds, piemēram, 20 gadi.

Kredits7.lv ātrais kredīts

Kredits7 ir ātro kredītu aizdevējs, kas piedāvā saņemt naudas summu brīdī, kad tā ir nepieciešama ātri, ērti un summa nav pārāk liela. Pirmajā aizņemšanās reizē klientam ir iespēja aizņemties līdz 150 EUR, otrajā – 200 EUR, bet trešajā – 300 EUR.

Kredīta atmaksu klients var veikt caur internetbanku, kā arī jebkurā savas bankas filiālē. Klientiem iespējams veikt aizdevuma pieteikuma arī vienkāršotākā veidā – sūtot SMS, kurā jānorāda vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš. Aizdevumu var atmaksāt vienā maksājuma reizē vai sadalot vairākos maksājumos, nesagaidot atmaksāšanas termiņa dienu. Ir iespēja arī kredīta atmaksu pagarināt par 15, 21 vai 30 dienām. Lai termiņu pagarinātu, klientam ir jāiemaksā noteikta naudas summa, kas ir atkarīga no dienu skaita, par cik tiek pagarināts. Kritiskā gadījumā, ja klients nespēj tikt pats galā ar kredīta atmaksu, jāsazinās ar Kredits7 debitoru nodaļas speciālistu.

Kredits7 darba laiks, kurā tiek izskatīti aizdevuma pieteikumi, e-pasti un pieņemti telefona zvani vai lēmumi par kredīta izsniegšanu, ir darbadienās no plkst. 8.30 līdz 20.00, bet brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00. Reģistrēties un pieteikt kredītu klients var jebkurā sev vēlamajā diennakts laikā.

Kredits7 akcentē savu pakalpojumu ātrumu, pieejamību, godīgumu. Kompānija piedāvā jebkurā situācijā sazināties ar speciālistiem, kas sniegs konsultāciju un padomus. Kredits7 saviem patstāvīgajiem klientiem sniedz iespēju saņemt īpašus piedāvājumus un akcijas, kā arī papildus informāciju klienta e-pastā. Kompānija attīsta savus pakalpojumus tā, lai ikvienam jau esošajam vai jaunajam klientam būtu iespēja brīvi orientēties Kredits7 mājaslapā, sameklēt visu nepieciešamo informāciju par ātrā kredīta izsniegšanas procesu, savām tiesībām, pienākumiem un citiem juridiskajiem aspektiem.

Ātrie kredīti – izdevīgs īstermiņa aizdevums neparedzētām dzīves situācijām. Iespējams, daudzi ir bijuši tādā situācijā, kad pietrūkst naudas līdz algai. Ja ir palikušas vairākas dienas vai nedēļas līdz algas izmaksai un ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi, tad viens no risinājumiem ir īstermiņa aizdevums jeb ātrie kredīti.

Kā ēst veselīgi, neraugoties uz ierobežotām finansēm

Kas ir ierobežotas finanses? Kā tās rodas ? Parasti, ja maciņš ir tāds, kāds tas ir, nerodas vajadzība salīdzināt cenas dažādos pārtikas veikalos, tirgū un restorānā. Tu atļaujies tik, cik vari atļauties, un līdz ar to jautājums ir uzdots un atbildēts. Finanšu ierobežošanas pasākumi gan paredz krietnu gribasspēku, lai izpētītu citu pieejamā pārtikas produktu klāsta piedāvājumu, un gatavību pārvarēt dažus aizspriedumus. Piemēram, ja līdz šim pastāvējis iesīkstējis uzskats par veselīgu novērtēt vienīgi pārtiku ar “bio” vai “eko” zīmi.

Vietējās bioloģiskās lauksaimniecības ražojumi patiešām var izrādīties dārgāki par lielveikalā nopērkamajiem jaunajiem kartupeļiem no Spānijas, taču tas saistīts ar daudzajiem noteikumiem un prasībām, par kuru ievērošanu ir atbildīgs bioloģiskās saimniecības ražotājs, līdz ar to sadārdzinoties precei. Bez mākslīgā mēslojuma radīta raža ir zemāka, kā lielsaimniecībās, minerālmēslojuma piedevām audzētā. Izeja ir iepazīt vietējā tirgus piedāvājumu. Sākumā šķiet, ka viss, ko tur pārdod, ir no Polijas nācis, un viss. Taču ar laiku var iemācīties saprast, kura tante pārdod sava mazdārziņa produkciju, laistītu tikai ar “Vito” mēslojumu augiem, un kuras gurķu cenas ir krietni zemākas par bio veikaliņos atrodamajām.

Neviens gan neuzskata, ka lielveikalos nopērkamie no ārvalstīm ievestie dārzeņi būtu īpašāki par Latvijas dārzeņu audzētāju produkciju. Un tomēr – tiem ir augstākas cenas, kas nebūt nenozīmē automātisku kvalitātes zīmi. Dietologi un uztura speciālisti uzsver, ka jebkurš pārtikas produkts, kas radīts pēc iespējas tuvāk ēdēja dzimtenei vai vietai, kur tas uzturējies visilgāk, satur vislabvēlīgāko informāciju ēdāja ģenētiskajai sistēmai.