Jauns un ātrs kredīta veids

50Lai mājā valdītu pilnīga harmonija un patīkama gaisotne tās īpašniekiem un iedzīvotājiem, tad skaists pagalms ir daļa no šo lietu piepildīšanas. Tā, lai šis process būtu vēl patīkamāks un parocīgāks, iespējams aizņemties summu, ar kuru noteikti pietiktu visu maksājumu veikšanai, summas neizmantošanas gadījumā arī klients neko nemaksā, jo nauda nav zudusi, tāpēc aizmirsti par procentu likmēm un pārmaksāšanu!

Lai spētu Tevi pārliecināt, kreditori sagatavojuši vairākus pārsteigumus.

Nauda būs pieejama klienta norādītajā kontā visu izvēlēto termiņu, tāpēc nebūs jāraizējas arī tad, ja nauda būs nepieciešama īpaši steidzami. Izvēlēties kredīta apjomu būs pavisam viegli, jo nav jānosaka kādu konkrētu summu, var izvēlēties tik, cik aptuveni pietiktu, lai paveiktu visus darbus, tomēr izmantot visu šo summu nav obligāti, var iztērēt tikai daļu un uzreiz arī sākt to atmaksāt kaut vai pa daļām, izmantojot opciju, kas saistīta ar minimālo ikmēneša maksas segšanu. Kā jau citiem kredītu veidiem, kas pieejami internetā, arī šim nav vajadzības nosaukt konkrētu aizdevuma izmantošanas mērķi. Kopumā šāda sadarbība ir visekonomiskākā tieši klientam, jo procenti tiek aprēķināti tikai no summas, kuru viņš izmanto, nevis no tās, kura sākumā tiek ieskaitīta kontā. Un neaizmirsti arī par iespēju saņemt aizdevumu jebkurā laikā, neraugoties uz atrašanās vietu vai kādiem citiem šķēršļiem, kas liedz iespēju doties uz banku.

Nekādu problēmu vai aizķeršanos, ja vien ievērosi nosacījumus!

Lai Tu varētu brīvi rīkoties ar naudu un varētu saņemt šādu palīdzību, neuztraucoties par darbinieku lēmumu, kuru nāksies pieņemt, parūpējies jau laicīgi par savām iespējām konkurēt, lai saņemtu aizdevumu. Tev vienmēr jāuztur labas attiecības ar kreditoru, tā nesabojājot arī kredītvēsturi, plus vēl arī ikmēneša ienākumi, kurus Tev jāuztur regulārus un stabilus, savādāk nebūs uzticēšanās un sajūtas, ka tik tiešām spēsi iekļauties izvēlētajā termiņā, lai visu atmaksātu. Kā jau parasti – vecuma ierobežojums ir tas, kas noteiks, pie kura aizdevēja vispār varēsi sākt izskatīt un izraudzīties darījumu veidus.

Pirms aizņemšanās uzzini vēl dažas svarīgas detaļas, kas visu atvieglos.

Tev nebūs jāizmanto ātro aizdevumu vai draugu palīdzība atkārtoti, jo šeit nepieciešamo summu varēsi saņemt uzreiz, turklāt arī, ja izvēlēsies vairāk, kā nepieciešams, tas nekādā veidā neietekmēs Tava maka un izdevumu stāvokli, jo procentu likmi noteikts iztērētā daļa. Lai kur Tu būtu un ko darītu, saņemt naudu varēsi arī svētku laikā vai brīvdienās, kad parasti arī notiek lielākie un svarīgākie darbi gan mājās, gan dārzā un pagalmā. Tev nebūs jāraizējas par to, ka citi uzzinās par šo aizdevumu, jo nebūs jānorāda aizdevuma mērķi, kā arī varēsi tai piekļūt, kad vien uzskatīsi par vajadzīgu. Termiņš ir ļoti elastīgs, tāpēc vari to noformēt pat uz vairākiem gadiem, kā arī aizņemties vari pat vairākus tūkstošus eiro, nekur nebūs vēl parocīgāku piedāvājumu!

Kredits365.lv ātrais kredīts – nav link

Kredits365 ir nebanku kreditors, kas pazīstams ar kvalitatīvu un ātru pakalpojumu sniegšanu. Kredits365 piedāvā aizņemties noteiktu naudas summu cilvēkiem, kuriem nepieciešama īstermiņa finanšu vajadzību risināšana. Kompānija pirmajā aizņemšanās reizē piedāvā aizņemties līdz 300 EUR lielu naudas summu, bet otrajā un turpmākajās reizēs – līdz 400 EUR.

Aizdevumu var atmaksāt pa daļām, nesagaidot attiecīgo atmaksas termiņa dienu. Atmaksu var veikt caur internetbanku, jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, kā arī jebkurā savas bankas filiālē. Lai padarītu kredīta pieteikšanu ērtāku, Kredits365 piedāvā klientiem veikt pieteikumu, sūtot SMS. Īsziņā ir jānorāda lietotāja ID, vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš. Kredits365 par savu lēmumu informē klientu, atbildot ar SMS, pozitīvas atbildes gadījumā klientam tiek atsūtīts kredīta pieteikuma kods. Lai apstiprinātu kredīta pieteikumu, klientam ir jānosūta atbildes SMS, kurā norādīts iepriekš minētais kredīta pieteikuma kods. Atmaksas termiņu ir iespējam pagarināt par 15 vai 30 dienām par atbilstošu pakalpojuma maksu – jo ilgāks pagarinājums, jo lielāka naudas summa jāiemaksā papildus. Veiksmīgas pagarināšanas gadījumā klients tiek informēts ar SMS palīdzību. Ja radusies situācija, kad klients nespēj atmaksāt aizņemto summu, nepieciešams nekavējoties sazināties ar Kredits365 konsultantiem, kas sniegs padomus, lai risinātu radušos problēmu.

Kredīti tiek izsniegti sekojošos laikos

Kredīta pieteikumus var iesniegt visu diennakti jebkurā laikā, taču tos izskata tikai darba laikā – darba dienās no plkst. 8.30 līdz 20.00, brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Kredits365 nodrošina klientiem ātru, kvalitatīvu un atbildīgu apkalpošanu. Kompānija ir orientēta uz ilgstošu un pozitīvu sadarbību ar saviem klientiem, tādēļ katra persona tiek apkalpota individuāli. Klientiem ir iespēja uzdot jautājumus un veikt konsultācijas ar Kredits365 speciālistiem jebkurā jautājumā. Kompānija ir tendēta uz inovatīvu un operatīvu darbību. Kreditora pakalpojumu tiek attīstīti, lai jebkuram klientam būtu iespēja saprotami un vienkārši pieteikt savu aizdevumu un orientēties Kredits365 mājaslapā.

Ātrais kredīts ir parocīgs īstermiņa finanšu

Jo saprotamāks pakalpojums, jo patīkamāk to izmantot – šī patiesība darbojas arī finanšu nozarē. Viens no pieprasītākajiem finanšu pakalpojumiem ir aizdevums, kam var pieteikties bankā vai privātajā kredītkompānijā. Ja Jums ir nepieciešams aizņemties nelielu naudas summu uz neilgu laiku, labāk vērsties pie privātā aizdevēja. Ātrais kredīts ir salīdzinoši viegli pieejams, un, lai saprastu tā līguma nosacījumus, nav jābūt ekonomikas ekspertam. Lai pieteiktos ātrajam aizdevumam, būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un pusstunda brīvā laika.

Aizdevumi nedēļas nogalēs un svētku dienās

EUR

Dzīve ir pārsteigumu pilna un arī neplānoti izdevumi mūs pārsteidz nesagatavotus. Turklāt, reizēm papildu naudas līdzekļi vajadzīgi nedēļas nogalēs vai svētkos. Ko darīt tādā situācijā? Viena no iespējām ir ātrie kredīti, ko var noformēt internetā. Klientu ērtībām liela daļa aizdevēju strādā ārpus ierastā darba laika –  arī brīvdienās un svētku dienās, kas kredītņēmējiem ļauj saņemt aizdevumu tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Četri faktori veiksmīgākai aizdevuma izvēlei

Šobrīd darbojas dažādi aizdevēji, pie kuriem noformējami ātrie kredīti. Kā neapjukt lielajā klāstā? Salīdzinot vairākus piedāvājumus! Iepazīšanās ar vairākiem kredītu variantiem, vieglāk varēsi izvēlēties piemērotāko.

  • Piemēram, ja šis ir Tavs pirmais ātrais kredīts internetā, vērts aplūkot to aizdevēju piedāvājumus, pie kuriem pieejami bezprocentu ātrie aizdevumi. Tā ir iespēja atdot tikai tik, cik aizņēmies. Jāatceras gan, ka šī iespēja pieejama tikai aizdevēja jaunajiem klientiem;
  • Noteikti jāpievērš uzmanība arī pieejamai aizdevuma summai. Ja nepieciešams īstermiņa ātrais kredīts internetā, varēsi pieteikties kredītam dažu simtu eiro apmērā. To atmaksas termiņš visbiežāk ir 30 dienas;
  • Ja nauda vajadzīga steidzami, pievērs uzmanību tam, pēc cik ilga laika aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā. Ņem arī vērā – pārskaitījuma laiks lielā mērā atkarīgs no bankas konta, kā arī – ātrie aizdevumi tiek izsniegti aizdevēja darba laika ietvaros;
  • Pirms kredīta noformēšanas jāpainteresējas arī par papildu iespējām. Piemēram, vai ir pieejama aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana un, cik tā izmaksā.

Līdz aizdevumam vien daži soļi

Kad esi izvēlējies piemērotāko aizdevumu, atliek tam pieteikties. To var izdarīt, reģistrējoties aizdevēja mājaslapā.  Jāņem vērā, ka tiek prasīta arī reģistrācijas maksa, visbiežāk – 0,01 eiro apmērā. Tas nepieciešams drošības nolūkos, lai aizdevējs varētu pārliecināties par norādīto personas datu atbilstību.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas un lietotāja profila izveides, aizpildi pieteikumu, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Pieteikums tiks izskatīts vien dažu minūšu laikā, tātad pozitīva lēmuma gadījumā naudu saņemsi jau pavisam drīz.

SMS kredīts – ideāls risinājums brīvdienu laikā

Daudzi aizdevēji nodrošina arī SMS kredītu, kas ir vēl ērtāka kredīta noformēšanas iespēja, jo tam pieteikties var tikai ar vienas īsziņas palīdzību. Jāņem gan vērā, ka šis pakalpojums pieejams sākot ar otro aizņemšanās reizi. Tātad, vispirms tik un tā jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā. SMS kredīts ļauj aizņemties pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, tātad – tas var kļūt par īpaši ērtu risinājumu nedēļas nogalēs un svētkos, kad daudz uzturamies ārpus mājas.

Neskatoties uz visām priekšrocībām, ko sniedz ātrie kredīti, jāatceras – tie būs arī jāatmaksā. Tāpēc aizdevums jānoformē tikai steidzamās situācijās, kad nav citu iespēju. Pirms kredīta noformēšanas svarīgi arī izvērtēt kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.

Kas var kandidēt uz ātro aizdevumu

Kādi ir galvenie noteikumi, kuru ievērošana nodrošinās iespēju kandidēt uz ātro aizdevumu internetā bez ķīlas un citām prasībām?

50

1)            Tev jābūt atbilstošam vecumam. Kreditori paši to nosaka, tādēļ tā ir pirmā lieta, kam noteikti jāpievērš sava uzmanība un kas jānoskaidro, lai turpinātu sadarbību.

2)            Jebkurā no Latvijas bankām jābūt izveidot bankas kontam, kurš ir aktīvs un derīgs arī sadarbošanās laikā.

3)            Kredītsaistību vēsturei jābūt pilnīgi tīrai, proti, nekādu kavētu maksājumu vai citu aizķeršanos!

4)            Arī regulāri ienākumi katru mēnesi ir biļete uz tālāku sadarbību, jo tas liecinās, ka spēsi laicīgi atmaksāt un nepārsniegsi noteiktā termiņa robežas.

Tālāk jāveic vēl pāris soļi, un nauda drīz vien nonāks pie Tevis!

1)            Pats par sevi saprotams, ka pirmais solis ir elektroniskas anketas aizpildīšana un nosūtīšana, lai kredītu sniedzējs zinātu par vēlmi sadarboties.

2)            Tālāk izvēlētās aizdevēju kompānijas darbinieki izskata, novērtē un pārbauda šo anketu un tajā ierakstīto informāciju (kredītvēstures un personas datus, ikmēneša ienākumu apjomu un stabilitāti, kā arī citas nianses).

3)            Ja viss no iepriekš minētā atbilst viņu prasībām un vēlmēm, tad naudas aizdevums tiks ieskaitīts Tavā norādītajā bankas kontā jau pēc pāris minūtēm!

4)            Tiklīdz to saņemsi, varēsi sākt tērēt, kur un kā vēlies! Tikai neaizmirsti, ka komplektā nāk arī rēķins ar norādītu atmaksas summu un termiņu, kas jāievēro!

Vēl neesi pārliecināts, vai vēlies šādu darījumu? Izlasi šo un padomā vēlreiz!

1)            Pirmo reizi piesakoties šādam aizdevumam, gandrīz visas kompānijas sniedz klientam iespēju saņemt bezprocentu kredītu, bet jau esošajiem klientiem – dažādas svētku akcijas, lojalitātes programmas un lielākas summas, ko var izvēlēties!

2)            Sākotnēji noteiktā termiņa pagarināšana, norēķinoties par to uzreiz! Ja rodas grūtības, vari to pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām, lai būtu drošs, ka nebūs, jāpārsniedz noteiktais atmaksas laiks.

3)            Nav jānorāda aizdevuma mērķis un konkrēts iemesls, arī ķīla un galvojums ir lieki!

4)            Internetā izveidotie filtri un meklēšanas rīki darbu paveiks pāris sekundēs!

5)            Vari brīvi izvēlēties un izmantot šos pakalpojumus katru mirkli, kad tas šķiet piemēroti – gan svētkos, gan brīvdienās, gan vienmēr, kad banka ir ciet!

Naudas grūtības netraucēs iepazīt un apskatīt to, ko jau sen esi iemīlējis!

Atmaksāt varēsi pēc nākamās algas saņemšanas, jo termiņš parasti ir ap 30 dienām, tādēļ savā ceļojumā par to varēsi aizmirst un neuztraukties! Neviens nezinās, kāpēc Tev šis aizdevums nepieciešams, tāpēc arī varēsi justies brīvi, zinot, ka draugi un radi neuzdos dažādus muļķīgus jautājumus, un neizteiks komentārus, jo tomēr arī viņi nespēs vienmēr palīdzēt, tādēļ jāspēj saredzēt mūsdienīgākas iespējas saņemt naudu!

Banknote.lv

Banknote ir licencēts nebanku kreditors, kas piedāvā plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Banknote sniegtie pakalpojumi garantē klienta datu privātumu – informācija par aizdevumu nav redzama nevienam citam (privātpersonām, privātajam uzņēmumam), kā vienīgi Banknote, klientiem tiek garantēta datu aizsardzība. Saviem jaunajiem klientiem Banknote piedāvā aizņemties patēriņa kredītu līdz pat 400 EUR, bet jau esošajiem klientiem līdz 1600 EUR uz termiņu no 7 dienām līdz 36 mēnešiem, taču kompānijas klāstā ir arī senioru aizdevums, naudas pārskaitījumi (naudas saņemšana un nosūtīšana) un lombarda aizdevums.

Banknote saviem klientiem aizdevumus izsniedz skaidrā naudā – lai satiktu klientus dzīvē, kā arī, jo daļa klientu dod priekšroku tieši naudas saņemšanai skaidrā veidā. Turklāt līgums tiek slēgts papīra formātā, lai garantētu papildus ērtību un drošību. Jaunajiem klientiem ir iespēja aizņemties savu pirmo kredītu bez maksas. Tātad, aizņemoties noteiktu summu uz 1 mēnesi, termiņa beigās jāatdod tikpat liela summa, cik sākumā.

Lai saņemtu naudas aizdevumu internetā, klientam ir jābūt 20 līdz 60 gadus vecam Latvijas Republikas pilsonim, kā arī nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti, vadītāja apliecība). Klientam nedrīkst būt pārkāptas līgumsaistības vai sabojāta kredītvēsture. Banknote palīdz klientiem izvērtēt savas finanses un nepieciešamību pēc kredīta saņemšanas, taču ikviens tiek aicināts rūpīgi izvērtēt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus, aizdevuma neatliekamību un mērķa svarīgumu, lai neiekļūtu kredīta atmaksas sarežģījumos.

Pieteikties aizdevumam var gan internetā, gan griežoties Banknote filiālēs klātienē. Sākumā klientam ir jāsniedz informācija par sevi, kā vārds, uzvārds, personas kods, mobilā tālruņa numurs, e-pasts, dati par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem. Ja pieteikums ir apstiprināts, tad klientam ir jādodas uz jebkuru no 95+ Banknote filiālēm, kur noslēgt līgumu un saņemt aizdevumu skaidrā naudā. Katra klienta finansiālā situācija tiek izskatīta individuāli, darbība prasa, apmēram, 15 minūtes, klientam tiek noteikts kredītlimits, kas ir maksimālā summa, ko var aizņemties. Kredītlimitu palielināt var apmeklējot konsultantus jebkurā Banknote filiālē, kā arī zvanot uz kompānijas tālruņa numuru.