Seši padomi, ko ņemt vērā, pirms aizņemšanās

Smscredit.lv

 1. Rūpīgi pārskati kredīta līgumu. Ja kaut kas ir pretrunā ar sākotnējiem nosacījumiem, nepieciešams atkārtoti pārskatīt, visus kredītdevēja un kredītņēmēja noteikumus;
 2. Pārbaudi, ka aizdevējs ir licencēts;
 3. Pārliecinies, ka zini precīzu aizdevuma procentu likmi;
 4. Pirms aizņemies, pajautā sev – kāpēc Tev šis kredīts ir nepieciešams? Ja tas ir paredzēts nebūtiskiem pirkumiem, tad aizņemšanās nav ieteicama. SMS kredīts ir paredzēts tikai ārkārtas situācijās un īslaicīgās finansiālās grūtībās;
 5. Apsver, kāda summa Tev ir nepieciešama – neaizņemies vairāk, kā Tev nepieciešams, kā arī ne vairāk, cik vari atmaksāt.
 6. Izvērtē savu līdzšinējo finansiālo situāciju un spējas kredītu atmaksāt laicīgi.

SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko iespējams saņemt, nosūtot kredīta pieprasījumu ar mobilā tālruņa un īsziņas palīdzību. Ja kredītņēmējam ir atbilstoša maksātspēja un atbilst arī citām prasībām, izvēlētā summa pāris minūšu laikā tiek pārskaitīta uz kredītņēmēja bankas kontu. Lai saņemtu SMS kredītu, Tev nepieciešams:

 • Iepazīties ar visiem līguma noteikumiem;
 • Reģistrēties aizdevēja tiešsaistes vietnē;
 • Mobilais tālrunis;
 • Bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Tu vari saņemt SMS kredītu pie lielākās daļas Latvijas nebanku kreditētājiem . Pirmie SMS kredīti ir bez maksas, proti, atdod tik, cik aizņēmies.

Pirmais kredīts bez komisijas maksas no SIA „SMSCREDIT”.

„SMSCREDIT” ir uzticams un godīgs kreditors, kas ir izsniedzis vairāk nekā 100 000 aizdevumu cilvēkiem, kas saskārušies ar īslaicīgām finansiālām grūtībām. SIA „SMSCREDIT” ātrais kredīts un tieši šis aizdevējs piedāvā aizdevumus apmērā līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz mēnesim.

Tu vari pieteikties aizdevēja aizdevumam, ja:

 • Esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
 • Esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs;
 • Neesi parādnieku datubāzes uzskaitē un Tev nav kavētu kredītmaksājumu;
 • Tev ir pastāvīgi un aizdevuma apjomam atbilstoši ikmēneša ienākumi.

Lēmumu par kredīta piešķiršanu aizdevējs “SMSCRDIT” 98% gadījumos pieņem 10-15 minūšu laikā. Aizdevēja pieņemto lēmumu saņemsi īsziņas veidā uz Tavu norādīto telefona numuru. Viņš piedāvā arī lojalitāti – saviem lojālajiem klientiem.

Ja esi pārliecināts, ka SMS kredīts vai cits ātro kredītu veids būtu piemērotākais risinājums, lai risinātu īslaicīgas finansiālas problēmas, tad atceries iepriekš minētos padomus, lai aizņemtos droši. Vienmēr pirms aizņemšanās apdomā savu finansiālo situāciju un iespēju kredītu atdot laikus.

Kā atrast savu sapņu darbu?

Mums katram ir vēlme strādāt kādā noteiktā vietā. Tas var būt kāds konkrēts uzņēmums vai konkrēts amats, varbūt mēs vienkārši zinām to jomu, kurā justos vislabāk. Tā mēs vismaz domājam. Bet patiesība ir tāda, ka ne vienmēr nokļūstot savā sapņu darbā, tas patiešām ir mūsu sapņu darbs.

Viens eiro

Sapņu darbs ir ne tikai tas kur mums nekas nav jādara un par to saņemam lielu naudu, bet tas ir tāds darbs, kur mēs jūtamies novērtēti, kur mēs saņemam adekvātu atalgojumu un, pats galvenais, mēs ar prieku ejam uz šo darbu. Sapnis par darbu kur nekas nav jādara, bet varam saņemt par to naudu ir tikai sapnis. Patiesām sapņu darbs ir tas, ko mēs reāli varam iegūt un kur varam darīt ko lietderīgu un saņemt par to atalgojumu ar ko lepojamies.

Katram no mums šis darbs var būt citāds, jo katrs no mums ir citāds un katram piemīt citas spējas un talanti. Līdz ar to, pirmais solis šāda darba atrašanā ir saprast, ko patiešām vēlamies. Kā jau minēts, gadās, ka pirmā mirkļa sapņu darbs nav nemaz tik labs, kā bijām iedomājušies. Šie, parasti ir bērnības sapņu darbi. Bērnībā mēs vēlamies būt kosmonauti un prezidenti, bet paaugoties mēs sākam saprast šo darbu prasības, īpatnības, priekšrocības un trūkumus. Turklāt mēs atklājam savus talantus un kaislības, kas ir ļoti svarīgi, lai atrastu savu īsto sapņu darbu. Tieši saprast kas tas ir visgrūtākais, jo saprotot ko mēs gribam, atliek tikai izdomāt kā šo mērķi sasniegt. Protams, tas arī ir ļoti grūti, bet pirmais un svarīgākais solis jau ir sperts.

Tālāk, jūs varat izpētīt, kas tieši ir nepieciešams šim darbam, ja vēlaties strādāt kādā uzņēmumā kas nodarbojas ar interneta resursu izveidi, tad, pašsaprotami, jums ir nepieciešams lielas zināšanas šajā jomā un varat pievērsties šo zināšanu iegūšanai. Jūs varat apmeklēt kursus vai iestāties skolā un apgūt šīs zināšanas. Veidi kā izglītoties ir ļoti plaši un, lai arī mācību iestāžu izsniegtie dokumenti ir ļoti nozīmīgi, varat apgūt visas šīs zināšanas arī pašmācības ceļā un no savas pieredzes.

Saprotot ko vēlaties, varat darīt visu, lai šo mērķi sasniegtu. Uzņēmumi piedāvā dažādas prakses programmas un iespējas iegūt pieredzi jauniešiem, kuri šo darbības jomu ir izvēlējušies kā savu karjeru. Jūs vienā dienā nekļūsiet par uzņēmuma direktoru, bet varat sākt no apakšas un pierādīt sevi, lai kļūtu par to, par ko vēlaties kļūt.

Lielākā kļūda ko cilvēki pieļauj ir samierināšanās ar apstākļiem vai vienkārši ar to, ka tāpat jau neizdosies. Nekad nav par vēlu, lai mainītu savu dzīvi un piepildītu savus sapņus. Katram no mums ir iespējas, atšķirība ir tikai tā, ka dažiem nākas strādāt daudz smagāk, lai savus sapņus sasniegtu. Nekad nevajadzētu samierināties un turpināt iet uz to darbu, kurš nepatīk, nav arī jāiet no tā prom, bet ir jātiecas pēc kā vairāk. Nepārtraukti sevi pilnveidojot un attīstot, ieguldot laiku un enerģiju tajā, lai šo mērķi sasniegtu, jums tas arī izdosies.

Katram no mums ir tiesības strādāt savu sapņu darbu, bet tam ir nepieciešams darbs, ko ieguldīsiet un tikai tad tas izdosies. Ja jūs iesiet uz šī mērķa sasniegšanu, jums nebūs ilgi jāmeklē sapņu darbs, jo tas būs jūsu nākotnē dēļ visa, ko ieguldāt tā atrašanai.