Ātrais kredīts nākotnē

Viens eiroJa vairākus gadus atpakaļ ātrie kredīti bija ļoti dāsni un aizdevuma naudu gandrīz katram, kurš to vēlējās saņemt, tad tagad tas notiek pavisam savādāk. No kredīta ņēmēja tiek prasīt informācija par tā ienākumiem, tiek noskaidrota pēdējā gada kredītvēsture un uzzināta visa informācija par kredīta ņēmēju, pirms tam tiek piešķirts aizdevums.

Liela daļā Latvijas iedzīvotāju ir saskārusies ar ātrajiem kredītiem, no kuriem vairums vairs nekad neizvēlētos aizņemties ātro kredītu. To var izskaidrot pavisam vienkārši, liela daļa kredītu ņēmēji neapzinājās sekas, kas draud, ja ātro kredītu neatmaksās laicīgi. Runājot par ātro kredītu nākotni, tā noteikti ir pozitīva, jo šis pakalpojums ir unikāls un sniedz iespēju aizņemties kredītu ļoti ātri. Ātrais kredīts nākotnē kļūs mazliet mazāk pieprasīts, jo lielākā daļa cilvēku jau ir izmēģinājuši pirmo aizdevumu bez procentiem un nākamo nevēlās aizņemties, jo par to būs jāmaksā aizdevuma procenti.

Vai tas varētu traucēt ātrā kredītā darbību?

Visdrīzāk jau, ka nē, jo ātro kredītu vajag daudziem. It īpaši tiem kredītu ņēmējiem, kuriem ir īslaicīgas problēmas ar naudām. Der zināt, ka “ātro kredītu” finanšu nozare joprojām tiek smagi pelta, tāpēc ka pašā sākumā, kad ātrie kredīti parādījās, kredītu ņēmēji bija godprātīgi un aizņēmās naudu ar domu to vēlāk atmaksāt. Vienkārši, notika tā, ka ātros kredītus piedāvāja saņemt visiem, pat tiem cilvēkiem, kuriem nebija atbilstoši oficiāli ienākumi. Tāpēc arī radās problēmas ar ātrā kredīta aizdevuma atmaksu.

Iemesli, kas traucē tev nopelnīt vairāk

50Mēs visi vēlamies pelnīt vairāk, kā šobrīd pelnām. Tas ir pavisam dabiski, ka tiecamies pēc augstāka dzīves līmeņa un lielākiem ienākumiem. Taču ļoti bieži ir situācijas, ka cenšamies, bet nekas nesanāk. Lai kādas pūles mēs pieliktu, mums neizdodas palielināt savus ienākumus.

Viens no iemesliem, kas traucē cilvēkiem pelnīt vairāk, ir tāds, ka tiek pārtrauktas mācības. Šeit nav runa par skolu vai koledžu, bet par izglītošanos dzīves laikā. Apgūstot jaunas zināšanas, mēs paaugstinām savu vērtību un atklājam jaunas iespējas kā nopelnīt vairāk. Diemžēl cilvēki kādā brīdī samierinās ar to, ko zina un īpaši vairs necenšas papildināt savu zināšanu klāstu. Taču, tikai piedāvājot darba devējam papildus prasmes un zināšanas, mēs varam virzīties uz augšu un attīstīties. Protams, strādājot mēs gūstam pieredzi un pakāpeniski virzāmies uz augšu, apgūstot vēl papildus zināšanas, mēs šo procesu paātrinām.

Arī bailes ir iemesls kādēļ mēs nevaram nopelnīt vairāk. Mums ir bail no nezināmā un riska, tādēļ izvēlamies samierināties ar esošo, jo baidāmies, ka varam zaudēt to mazumiņu, kas mums ir. Taču riski ir daļa no veiksmes formulas. Tikai tie, kas uzņemas risku spēj sasniegt rezultātus, kurus vēlas. Mēs baidāmies no tā ka mums neizdosies, ja sāksim savu biznesu. Mēs baidāmies no tā ka vadītājam nepatiks mūsu priekšlikums un mūs atlaidīs vai nesaņemsim kāroto paaugstinājumu. Taču tikai ar iniciatīvu ir iespējams sasniegt to, ko vēlaties.

Slinkus ir pats galvenais, kas traucē mums, ne tikai nopelnīt vairāk, bet traucē arī visās citās dzīves jomās. Tā vietā, lai apmeklētu kursus mēs skatāmies TV, tā vietā, lai meklētu iespējas, kā sākt savu biznesu mēs atpūšamies ar draugiem un tamlīdzīgi. Šādā veidā mēs paši laupām sev iespējas, kuras mūs gaida, bet mēs esam pārāk slinki, lai tās izmantotu. Attaisnojumus var atrast vienmēr, bet tie ir tikai attaisnojumi. Tāpēc ir jāceļas no dīvāna un jāiet pasaulē, jo būs kāds cits, kurš šīs iespējas izmantos ar lielāko prieku.

Crediton.lv ātrais kredīts

CreditonAizdevumu pie Crediton.lv ātrā kredīta kompānijas ir iespējams saņemt ne tikai internetā, bet arī jebkurā Crediton.lv filiālē piesakoties aizdevumam klātienē. Kredītu ņēmēji kuri aizņemas atkārtoti, var saņemt aizdevumu izmantojot īsziņas pakalpojumu. Tādā veidā Jūs varat aizņemties naudu ļoti ātri un vienkārši, no jebkuras vietas Latvijā. Pozitīvi ir tas, ka aizņemoties naudu no Crediton.lv ātrā kredīta, Jums nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Tas padara šo aizdevuma veidu īpaši izdevīgu un viegli pieejamu. Jo mazāka aizdevuma summa, jo mazāk ātro kredītu kompānijas riskē, izsniedzot aizdevumus. Tieši tāpēc ātrie kredīti aizdod naudas summu no 300 – 800 eiro, jo aizdevuma risks ir diezgan augsts, tāpēc ka pretī netiek dota nekāda garantija, ka šo aizdevumu viņiem atmaksās.

Crediton.lv ātrais kredīts jaunajiem klientiem piedāvā lielisku iespēju aizņemties kredītu bez procentiem. Savukārt tiem, kuri aizņemas atkārtoti ir iespēja izvēlēties aizdevumu tad, kad Crediton.lv piedāvā dažādas atlaides komisijas un aizdevuma procentu maksājumiem. Ja Tu aizņemies pirmo reizi, tad maksimālā summa, kādu Crediton.lv ātrais kredīts Tev piešķirs būs 300 eiro, bet tiem, kuri aizņemas atkārtoti, pastāv iespēja saņemt aizdevumu līdz pat 600 eiro. Svarīgi ir ņemt vērā to, ka Crediton.lv ātrais kredīts neizsniedz kredītus personām, kuras ir jaunākas par 20 gadiem. Tas tāpēc, ka jaunieši zem 20 gadu vecuma vel nav spējīgi loģiski izvērtēt savu finansiālo stāvokli, kas parasti noved pie grūtībām atmaksāt aizdevumu. Crediton.lv ātro kredītu izmanto gan dažādu svētku svinēšanai, gan arī ikmēneša komunālo un citu pakalpojumu maksājumu veikšanai. Visbiežāk ātro kredītu izvēlās tie kredītu ņēmēji, kuriem ir neparedzēti izdevumi, no kuriem paša spēkiem izkulties neizdosies.

Nereti kredītu ņēmējiem, pie Crediton.lv ātrā kredīta rodas grūtības ar aizdevuma atmaksas veikšanu. Kā pareizi šādās situācijās? Vissliktākā rīcība protams ir ignorēšana un nelikšanās ne zinis. Šāda rīcība var novest pie ļoti bēdīgām sekām. Gudrāk ir pagarināt aizdevumu, kas parasti nav dārgi, jo  maksā aptuveni 15% no kopējās aizdevuma summas.

Aizdevumu ir iespēja atmaksāt pa daļām, katru mēnesi mazliet pagarinot aizdevuma atmaksas termiņu. tiem, kuri vel plāno aizņemties no Crediton.lv ātrā kredīta, ir ieteicams rūpīgi iepazīties ar šī kredīta devēja noteikumiem, jo katra ātrā kredīta kompānija ir mazliet savādāka.

Kur dabūt naudu biznesam?

Ļoti labas iespējas sniedz biznesa inkubatori. Tieši biznesa inkubatori palīdz jaunajiem uzņēmējiem spert pirmos un tik ļoti svarīgos soļus, kas saistās ar biznesa izveidi un apguvi. Biznesa inkubatori parasti jaunos uzņēmējus atbalsta ar visu, kas uzņēmējiem ir nepieciešams, vai nu tās ir dažādas konsultācijas, svarīgas biznesa tikšanās ar pieredzējušiem uzņēmējiem, biznesa inkubatori pat palīdz ar telpām un dara visu iespējamo, lai palīdzētu jaunajam uzņēmējam savu biznesu pēc iespējas ātrāk un labāk realizēt. Biznesa inkubatora lielākais pluss ir tāds, ka šeit Tu vari iztikt ar minimāliem, savas naudas ieguldījumiem, lielākā daļa biznesa inkubatoru piedāvā līdz pat 85% naudas, kas nepieciešama biznesa izveidei. Taču biznesa inkubators nesedz pilnīgi visus izdevumus un Jums ir jārēķinās ar to, ka arī no savas kabatas nāksies likt naudu, jo lielākajā daļā gadījumu biznesa inkubatori sedz 50% jeb pusi, tas protams atkarīgs no biznesa idejas un tās perspektīvas nākotnē.

Vislabākais veids, kā iegūt naudu savam biznesam, ir pārliecināt privāto investoru, lai tas investē tavā biznesā, ar iespējām vēlāk nopelnīt ar tavu realizēto ideju. Šajā lauciņā parasti darbojas augsta līmeņa biznesmeņi un augstu uzņēmēju vadītāji. Privātie investori var investēt līdz pat 100% no biznesa idejas nepieciešamajiem līdzekļiem, taču tas ir atkarīgs no katra paša investora vēlmes un iniciatīvas. Lielākā daļa jauno investoru vispirms izvēlas meklēt privātos investorus vai savus draugus, kas vēlētos investēt viņa biznesa idejā, tomēr ja rezultāts nav sekmīgs, tālāk seko vai nu biznesa inkubatori, vai kredīts bankā. Tomēr atgādināsim, veidojot biznesu, konsultējies ar speciālistiem, kas palīdzēs spriest par idejas dzīvotspēju un tās augšanu, pretējā gadījumā var sanākt, ka ideja nav ilgi dzīvotspējīga un Jums tāpat nāksies atmaksāt kredītu paņemtajā bankā, jo biznesa inkubatori un privātie uzņēmēji parasti ļoti rūpīgi izvērtē katru biznesu un piesaista savus speciālistus, lai nodrošinātos – vai plānotā ideja būs veiksmīga, vai tomēr tā nekam neder! Tāda ir biznesa pasaule!

Kā risināt finansiālās problēmas

Pats galvenais ir ievērot vecumu, no kāda iespējams saņemt aizdevumu, jo tas var būt gan 18, gan vairāk gadi, kā vien kreditors būs izvēlējies. Neapgāžams fakts, ka nepieciešama laba, nesabojāta kredītsaistību vēsture, kā arī regulāri ikmēneša ienākumi un aktīvs bankas konts. Varat nosūtīt savu pieteikumu uzreiz, kā esat pārliecinājies, ka visi iepriekš minētie punkti atbilst Jums!

Desmit centi

Ceļš līdz brīdim, kad nauda ir Jūsu kontā.

Pieteikuma saņemšanas brīdī darbinieki uzreiz sākt to izskatīt, pārbaudīt un tad sāk domāt, vai aizdevuma saņemšana būs iespējama. Ātro kredītu sniedzēji ņem vērā pēdējo 3 mēnešu situāciju, kā arī kredītsaistību vēstures datus, lai būtu droši, ka nenāksies zaudēt aizdoto naudu. Nevajag ne ķīlu, ne galvojumu, ne citus nodrošinājumus, jo summas ir mazas, tāpat arī termiņš, tomēr ir reizes, kad kredītu sniedzēju firmas pieprasa kādus papildus dokumentus. Tik līdz šie speciālisti ir simtprocentīgi droši un gatavi ar Jums sadarboties, nauda tiek ieskaitīta pirms tam norādītajā bankas kontā, tā uzreiz nonāk Jūsu rīcībā. Ievērojiet, ka reizē ar naudu saņemsiet arī rēķinu, kurā atkal redzēsiet summu, kura būs jāatmaksā turpat norādītā termiņa laikā.

Sadarbība nav iespējama bez visāda veida priekšrocībām!

Neko nepārmaksāt? Jā, to var jaunie klienti, jo viņiem ir iespēja saņemt bezprocentu kredītu pie lielākas daļas no kredītu sniedzēju firmām. Arī pastāvīgajiem klientiem ir savi plusi un privilēģijas, piemēram, pieņemamākas procentu likmes, izdevīgāki nosacījumi kredītam un iespēja iegūt, aizņemties lielākas summas nekā sākumā. Katram ir īpaši patīkama iespēja pagarināt atmaksas termiņu par sevis izvēlētu dienu skaitu (7 ,14 vai 30), ņemot vērā, ka tas ir maksas pakalpojums un maksa par to ir jāsedz uzreiz. Gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem ir iespējams saņemt un izraudzīties aizdevumu jebkurā dienā, vai tā ir svētku diena, brīvdiena , vai kāda cita diena, kad bankas nestrādā. Zināms, ka ir daži kredītu sniedzēji, kuri šo iespēju nodrošina pat līdz pusnaktij, tāpēc ir liela brīvība klientiem, lai izlemtu, kad veikt darījumu. Vēl viens veids, kā ietaupīt laiku, ir izvairīšanās no nevajadzīgām formalitātēm, proti, nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, tāpēc process būs daudz ātrāks, nekā tas ir bankās!

Pārdomā visas detaļas pirms esi pārliecināts, ka aizdevums tiešām vajadzīgs! 

Katrā ziņā pārdomājiet, pārliecinieties, ka tiešām būsiet spējīgs atmaksāt aizņēmumu laikā, neradot problēmas saņemt ātro kredītu arī nākotnē. Savukārt, lai izvairītos no pārpratumiem un neveiklām situācijām, ieteicams iepazīties ar noteikumiem un tos arī iegaumēt, lai būtu informēti par visu. Labas attiecības ar kreditoru ir Jūsu iespēja nodrošināt sev palīdzību arī turpmāk!