Kļūsti neatkarīgs!

Nav vajadzības lūgt naudu visiem pēc kārtas, jo šādām situācijām vislabākais atbalsts, atrodams, patēriņa kredīta piedāvājumu klāstā, kur aizņēmējs varēs piemeklēt sev vislabākos kritērijus, lai tiešām realizētu visas ieceres un pārveidošanas darbus.

Kredītu sniedzēju lūgums

Kredīti

Debitors ir svarīgākā prioritāte, tādēļ visi noteikumi pasniegti un izdomāti tā, lai tos īstenot spētu katrs. Tas nav noslēpums, ka ikvienam aizdevējam ir svarīgi zināt, vai viņa potenciālais klients pirms tam jau ir izmantojis šāda veida palīdzību, kā noritējušas saistības un kādas bijušas visas detaļas, kas ir saistītas ar bijušajām aizdevuma saņemšanas reizēm. Līdzās šim visam var atzīmēt arī ziņas par ikmēneša ienākumiem, jo abas šīs nianses parāda, kāds ir Tavs finansiālais stāvoklis un stabilitāte un vai spēsi būt uzticams līdz darījuma beigām. 18-21 gads ir mazākais vecums, kas ir pieļaujams šāda veida palīdzībai, tādēļ uzreiz pārbaudi, vai atbilsti šādai prasībai! No Tevis tiek pieprasīta augstākā līmeņa atbildības sajūta, jo lielāks aizdevuma termiņš prasa lielāku izpratni par saviem pienākumiem.

Iepazīsti, ko varēsi izmantot

EUR

Katra klienta labklājībai un komfortam ir radītas dažādas iespējas, kas būs iekļautas nosacījumos, lai varētu visu padarīt vēl patīkamāku. Šajā skaitā ir vairākas detaļas, par kurām Tu jau būsi noskaidrojis visu citur, bet ir ieteicams uzzināt vēlreiz, kādi tie ir. Pašā sākumā minēsim to, ka šis ir ilgtermiņa aizdevums, tādēļ arī tā atmaksas periods var būt līdz pat 60 mēnešiem, bez tam aizdevuma summas, ko cilvēks var izvēlēties, ir robežās no 50 līdz 10000 eiro, tas taču ir tik vareni!

Nav jānorāda, kam vēlāk izmantosi šo saņemto summu, jo tam pilnībā nav nekādas nozīmes, svarīgākais, vai būsi spējīgs atmaksāt. Ir vēl kāda svarīga nianse, kas visiem klientiem varētu interesēt – nav jānoformē papīri, kas saistīti ar ķīlu vai izziņu no darba devēja, jo tie vienkārši nav vajadzīgi! Šis ir vispopulārākais privātpersonu aizņēmumu paveids, cēlonis varētu būt konstantā procentu likme, kas saglabājas visu aizdevuma atmaksas periodu! Arī pastāv opcija aizņemties interneta vietnēs, tādēļ šis risinājums būs vispiemērotākais īpaši aizņemtiem cilvēkiem!

Nekrīti panikā, tiklīdz gadās pirmās grūtības, jo šis aizdevums palīdzēs arī tad, ja gadīsies pārāk lieli komunālie maksājumi vai citas problēmas, jo nav viena konkrēta mērķa, kam Tu varētu veltīt šo saņemtu naudu. Pārtrauc problēmu uzvaru gājienu, sāc tās uzveikt un parādi, ko spēj!

Kas ir pasīvie ienākumi?

Viens eiroPasīvie ienākumi, kas tas īsti ir? Šie ir ienākumi kurus jūs saņemat neatkarīgi no tā, ko dotajā brīdī darāt. Ja jūs strādājat un saņemat algu par padarīto darbu, tas nav pasīvs ienākums, bet, ja jums nekas nav jādara, tad gan.

Pilnīgi pasīvi ienākumi mēdz būt ļoti retos gadījumos, jo pat ja esat naudu investējis, jūs tomēr veltīsiet zināmu daļu laika, lai kontrolētu šos procesus. Jūs vēlēsieties pārliecināties par to, ka tiešām pelnīsiet arī rīt. Pilnīgi pasīvi ienākumi varētu būt vien tad, ja algojat kādu trešo personu kura visu uzraudzīs jūsu vietā. Tad jūs varat doties ceļot pa pasauli un turpināt saņemt ienākumus īpaši nedomājot par to, kā šī nauda rodas.

Pasīvie ienākumu avoti var būt dažādi. Viens no pazīstamākajiem veidiem ir procentu saņemšana. Piemēram, noguldot bankā kādu naudas summu, jūs saņemat procentus, protams, lai tiešam gūtu reālu peļņu ir nepieciešams noguldīt apjomīgu naudas summu un tā ne vienmēr ir pieejama. Procentus var pelnīt arī aizdodot naudu, šādi jūs tikai aizdodat naudu un pēc noteikta laika saņemat to atpakaļ ar procentiem.

Arī dzīvokļu vai cita īpašuma īre ir labs veids kā radīt pasīvos ienākumus. Ja jums ir dzīvoklis un to izīrējat, jūs saņemat naudu no īrnieka. Ja šis īpašums jau ir nomaksāts un atrodas pilnīgā jūsu īpašumā, tad izīrējot to ir iespējams gūt arī labu peļņu, turklāt, no jums nekas īpašs netiek prasīts, tāpēc tie ir pasīvie ienākumi.

Bizness ir vēl viens no veidiem kā var radīt pasīvos ienākumus. Šeit gan nāksies ielikt attiecīgu darba apjomu, lai tas būtu veiksmīgs. Kad uzņēmums ir sasniedzis noteiktu attīstības līmeni ir iespējams piesaistīt kādu citu cilvēku kurš to vadīs, bet reālais īpašnieks var sākt saņemt pasīvo peļņu.

Dividendes ir visskaidrākais no pasīvās peļņas veidiem, tā varētu teikt. Jūs iegādājaties kāda uzņēmuma akcijas un par tām saņemat attiecīgas dividendes. Šī var būt pasīvā peļņa, jo jums nekas īpašs nav jādara, jūs jau esat veicis ieguldījumu un gaidāt peļņu. Protams, akciju tirgus var būt ļoti riskants, bet attiecīgās situācijās ir iespējams radīt ļoti veiksmīgu pasīvās peļņas avotu. Arī pērkot un pārdodot akcijas ir iespējams pelnīt, bet šeit būs nepieciešama nedaudz lielāka aktivitāte no jūsu puses. Protams, ar brokeru palīdzību tas var būt ļoti vienkārši un atkal var rasties pasīvā peļņa.

Pasīvā peļņa ir viens no galvenajiem finansiālās neatkarības elementiem. Lai būtu patiesi finansiāli neatkarīgs, jums ir jāpelna nauda neatkarīgi no tā, ko darāt šobrīd un šiem ienākumiem ir jāsedz jūsu nākotne. Šiem ienākumiem ir nepieciešams gatavoties un tos ir jāplāno, bet rezultāts būs patīkams pavisam noteikti.

Par to, kas ir patēriņa kredīts

Rakstot “patēriņa kredīts”, mēs domājam nebanku kredītu devēju (pēdējā laikā tie tiek saukti par alternatīvajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem) kredītus, kuri tiek izsniegti iedzīvotājiem, kuri sasnieguši noteiktu vecumu (parasti – 18-21 gadu), atbilst kredīta devēja noteiktajam vecuma maksimuma limitam (cik lasīts – tas, augstākais, ir 80 gadu, kaut gan – drīzumā noteikti arī cilvēktiesību aizstāvji pacels balsis, apstrīdot vecuma maksimuma cenzu), ir spējīgi patstāvīgi atmaksāt kredītu, kuriem ir mobilais telefons un pieslēgums, e-pasta adrese un konts kādā no “parastajām” Latvijas kredītiestādēm (bankām vai ārvalstu banku filiālēm, reģistrētām Latvijā).

Patēriņa kredītus izsniedz arī bankas (vai ārzemju banku filiāles Latvijā) – vismaz tā tiek nosaukti vairāku banku piedāvātie kredīti, kurus izsniedz, pamatojoties uz klienta ienākumiem, nevis nekustamā īpašuma ķīlu (tad tas būtu hipotekārais kredīts). Taču Latvijas iedzīvotāju apziņā pamatīgi “iesēdināts” uzskats, ka ar patēriņa kredītu (ne-mājokļa kredītu) jāsaprot tieši “ātro kreditētāju” (alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēju) izsniegtais aizdevums. Un tas ir arī saprotams, jo šāds aizspriedums radās jau 2008. gada banku krīzes posmā, vienlaikus arī valsts un privātajos uzņēmumos sākoties ekonomiskajai lejupslīdei (skat. Makroekonomika), un arī tas radīja pastiprinātu vajadzību pēc naudas līdzekļiem, kurus nu steidza piedāvāt jaunie aizdevēji.

Iekšzemes kopprodukts

Centrālā statistikas pārvalde definē iekšzemes kopproduktu (IKP) kā valsts teritorijā saražoto gala produktu un pakalpojumu summāro vērtību gada laikā. To aprēķina, izmantojot datus par iekšzemes ražošanu vai datus par valsts ienākumiem, vai datus par izdevumiem.

Pastāv nominālais un reālais IKP, ko mēra no ražošanas puses. Nominālais IKP ir gala preču un gala pakalpojumu fiziskā apjoma reizinājums ar konkrētā gada faktiskajām jeb vidējām cenām. Reālais IKP tiek rēķināts salīdzināmās cenās, izvēloties viena konkrēta bāzes gada cenas: reizina gala preču un gala pakalpojumu fizisko apjomu ar izvēlētā bāzes gada vidējām cenām. Parasti par bāzes gadu izvēlas gadus, kas beidzas ar 0 vai 5, piemēram, 2010., 2015. gads. Reālā IKP aprēķins nepieciešams, lai salīdzinātu ražošanas ienākumu un iedzīvotāju patēriņa iespēju izmaiņas dažādos gados.

IKP var aprēķināt arī pēc ienākumu un izdevumu metodes. No ienākumu puses IKP apkopo informāciju par ekonomiskās darbības ienākumiem (darbinieku atalgojums, bruto ienākums). IKP no izdevumu puses veido valsts iekšējais izlietojums (valsts pārvaldes iestāžu un mājsaimniecību izdevumi) un starpība starp preču un pakalpojumu eksportu un importu.

IKP var izmantot, lai salīdzinātu dažādu valstu dzīves līmeņus. Tādā gadījumā rēķina IKP uz vienu iedzīvotāju, dalot IKP ar iedzīvotāju skaitu. Tā kā cenu līmeņi dažādās valstīs atšķiras, salīdzinājumam izmanto IKP uz vienu iedzīvotāju pēc pirktspējas paritātes standartiem.