Kā noformēt Mogo auto līzingu?

Auto līzinga kompānijas jaunu klientu piesaistei mēdz rīkot dažādas akcijas un atlaides, kas sniedz iespēju saņemt auto līzingu ar patiešām labiem nosacījumiem un izdevīgām procentu likmēm.

Automobiļi

Līzingam iespējams pieteikties tepat internetā, aizpildot nelielu pieteikuma anketu, kurā jānorāda:

 • Vārds, uzvārds,
 • Personas kods,
 • Kontakta tālrunis un e-pasts,
 • Izvēlētā automobiļa reģistrācijas numurs vai saite uz tā pārdošanas sludinājumu,
 • Ikmēneša ienākumu apmērs.

Kad pieteikuma anketa aizpildīta, 30 minūšu laikā aizdevējs ar Jums sazināsies, lai informētu par līzinga saņemšanas un noformēšanas iespējām. Ja līzings tiks piešķirts, tā iedāvājums nekavējoties tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi, lai varat ar to iepazīties. Līzinga līguma slēgšana notiek klātienē kādā no Mogo filiālēm vai pie aizdevēja sadarbības partneriem. Informāciju par filiāļu un sadarbības partneru atrašanās vietām, iespējams uzzināt pakalpojumu sniedzēja mājas lapā – sadaļā kontakti. Jāņem vērā, ka katru pieteikumu Mogo kredītam, darbinieki izskata individuāli un piedāvā katrai konkrētajai situācijai atbilstošus līzinga nosacījumus.

Par nebanku auto līzingiem

Jāņem vērā, ka pieņemot jums izstrādāto piedāvājumu, līzinga līgumu par līzinga saistībām būs jādodas parakstīt klātienē, kādā no aizdevēja vai tā partneru klientu apkalpošanas centriem. Pēc līzinga līguma parakstīšanas, jūsu izvēlētais transporta līdzeklis tiks reģistrēts uz aizdevēja vārda, taču jūs tiksiet norādīts kā tā oficiālais lietotājs līdz brīdim, kad aizdevums tiks pilnībā atmaksāts. Izvēloties jums piemērotāko līzinga piedāvājumu, ņemtie vērā, ka pastāv vairāki līzinga veidi, kas ir būtiski atšķirīgi. Latvijā izplatītākie līzinga veidi ir finanšu un operatīvais līzings, taču arvien biežāk automašīnas iegādei tiek piedāvāts arī patēriņa kredīts un uz tā bāzes veidoti auto kredīti.

Kā atmaksāt līzingu?

Līzingu iespējams atmaksāt pakāpeniski ar nelielu ikmēneša maksājumu palīdzību. Līzinga perioda laikā automašīnas vērtība tiek segta pilnībā, līdz ar to, tā atmaksas termiņam beidzoties, automašīnu bez jebkādam papildus izmaksām varēsiet reģistrēt uz sava vārda.

Ja vēlēsieties līzingu atgriezt pirms atmaksas termiņa beigām, no jums netiks iekasēti nekādi soda procenti, vai papildus maksas. Tāpat gadījumā, ja radušas finansiālas grūtības un nespējat veikt ikmēneša maksājumu, sazinoties ar Mogo varēsiet atlikt maksājumu uz 30 dienām.

Sohocredit atsauksme

Izcils un draudzīgs aizdevējs – Sohocrtedit.lv, kurš pazīstams ar ātro kredītu izsniegšanu Latvijas Republikā. Sohocredit.lv atsauksmes runā pašas par sevi, jo sliktās atsauksmes ir neraksturīgi maz. Parasti ātro kredītu aizdevēji ar labām atsauksmēm nevar lepoties, jo atsauksmes raksta tikai neapmierinātie klienti, kuri savas vainas dēļ ir iekļuvuši nepatikšanās dēļ aizdevuma neatmaksāšanas vai kavēšanas.

Astoņi padomi, kā ikdienā ietaupīt naudu

 1. Izplāno savas nākamās nedēļas ēdienreizes – veltot pāris stundas nedēļā ēdienreižu plānošanai, spēsi krietni ietaupīt, jo ieturot maltīti ārpus mājas, tu iztērē vairāk nekā iepērkoties veikalā;
 2. Strādā vairāk – ne tikai Tev būs vairāk naudas, bet arī vairāk strādājot, Tev ir mazāk laika, lai to tērētu. Protams, visam ir savas robežas – atpūta arī ir nepieciešama;
 3. Nogaidi 48 stundas pirms noklikšķini „pirkt” – šī metode ļaus Tev apdomāt, vai attiecīgais pirkums patiesi Tev ir nepieciešams. Tādā veidā Tu ierobežosi savus spontānās iepirkšanās paradumus;
 4. Iepriecini mīļos ar radošām dāvanām – īpašās dienās, kad nepieciešama dāvana, pagatavo to pats – tas būs daudz sirsnīgāk, kā arī ļaus Tev ietaupīt papildus eiro;
 5. Izvēlies kvalitāti, nevis kvantitāti – lai arī lētāks šķiet izdevīgāks, dažkārt tomēr ir vērts iztērēt vairāk, lai iegādātos kvalitatīvāku preci, kas kalpos ilgāk;
 6. Ieskaiti naudu savā krājkontā uzreiz pēc algas saņemšanas – šādi Tu vari sev nospraustos mērķi, cik vēlies mēnesī iekrāt. Attiecīgo summu pārskaiti uz krājkontu, bet atlikušo summu sadali pārējiem tēriņiem;
 7. No bankomāta izņem naudu, kas Tev būs nepieciešama vienai nedēļai – ja nosolies, ka nepieskarsies kredītkartei līdz nedēļas beigām, tā Tu vari noteikt limitu, cik nedēļā drīksti iztērēt;
 8. Treniņiem izmanto Youtube – jogas, kardio treniņu, pilašu un vēl daudzus citus treniņu video vari atrast Youtube.com. Esi veselīgs, vingro mājās un aizmirsti par sporta zāles abonementu maksājumiem!

Nobeigumā par Sohocredit.lv aizdevēju internetā

Soho

Sohocredit.lv noteikumi ir skaidri definēti un tie jāievēro visiem. Līdzīgi, kā par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu ir jāmaksā soda naudas, tāpat tas notiek ar ātro kredītu līgumu pārkāpšanu. Aizņemieties atbildīgi un ātro kredītu gadījumā dodiet priekšroku pirmajam kredītam bez procentu maksas, lai aizņemtos bez procentiem un komisijas.

Vai ārpakalpojumu sniedzēji ir uzticami?

Vai pakalpojumu sniedzēji ir uzticami grāmatvedības kārtošanas jautājumos? Šādas un līdzīgas pārdomas parādās daudzos blogos un citās tīmekļa vietnēs, kas min visdažādākos riskus, maldus un aizspriedumus, taču arī attaisno ārpakalpojumu sniedzēju eksistenci. To vidū, kuri uzņēmumus brīdina un arī piedāvā attiecīgus risinājumus, ir, piemēram, Price Water house Coopers – nodokļu un biznesa konsultanti un revidenti. Šis starptautiski atzītais uzņēmums uzsver, ka arī ārpakalpojumu sniedzējus ir svarīgi kontrolēt – gluži tāpat kā uzņēmuma darbiniekus. Ir jāizstrādā sistēma, kādā veidā šī kontrole notiek, lai grāmatveža attālinātā klātbūtne nekavētu, piemēram, steidzami svarīgu dokumentu piekļuvei.

Kā atpazīt labus grāmatvedības speciālistus?

Nekustamais īpašums

Visvienkāršākais veids ir labi pārzināt savu biznesa sfēru, prast par to skaidri izklāstīt grāmatvedim, kurš tad arī no sava skata punkta sniedz vislabākos risinājumus. Ja speciālistam nav patiesas pārliecības par saviem spēkiem konkrētajā gadījumā, viņa pienākums ir atteikties no veicamā darba. Šeit ir runa par cilvēku godaprātu, bet spēja atšifrēt personības rodas laika gaitā, tāpēc bieži vien jābūt savdabīgai uzņēmībai riskēt, līdz sastopas īstie darījumu partneri.

Patiesi, Jūs nevarat pārzināt visas sīkākās grāmatvedības nianses. Pat ja ļoti labi orientējaties šajā lauciņā, bet esat nolēmis pats uzsākt uzņēmējdarbību, grāmatveža pienākumus labāk uzticēt kādam citam, jo uzņēmuma vadība aizņem ļoti svarīgu un apjomīgu darba laiku. Vadītājam jāinteresējas par biznesa veiksmīgu turpināšanu, jāprot novirzīt uzdevumus citiem. Grāmatvedības un finanšu kārtošana savukārt jāuztic vislabākajiem uzņēmumam piemērotajiem profesionāļiem.

Par grāmatvedību parūpēsies profesionāļi

Grāmatvedības uzņēmumi, kas piedāvā ārpakalpojumus, bieži vien nodarbina labākos grāmatvedības speciālistus ar vairāku gadu pieredzi un izglītību. Viņiem ir prasmes, pieredze un zināšanas, lai nodrošinātu ātrumu un precizitāti.

Jums nav jāraizējas par savu darbinieku kompetences līmeni vai par to, vai viņiem ir nepieciešamā pieredze, lai darītu savu darbu tā, kā Jūs to sagaidāt. Kad Jūs izvēlaties grāmatvedības ārpakalpojumus, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu uzņēmuma grāmatvedības funkcijas ir labās rokās. Tāpat Jums nav jāorganizē atlase un intervijas, pirms Jūs nolīgstat grāmatvedi. Jūs varat to visu izlaist, ja izvēlaties profesionālas grāmatvedības uzņēmuma pakalpojumus.