Kredīts patērētājiem – patēriņa

naudaPatēriņa kredīts var palīdzēt risināt patērētāja vajadzības, kas var būt mazas vai vidējas. Lielas vajadzības risina citi kredīti. Šoreiz parunāsim par kredītu, kurš tiek saukts par patēriņa kredītu, ko iespējams saņemt bez ķīlas un galvojuma.

Protams, kredīts kuram ir garš atmaksas termiņš nozīmē arī procentus un procentu summa pieaug kopā ar aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Patēriņa kredītam tiek noteikta gada procentu likme kas var būt ļoti dažāda gan pie dažādiem uzņēmumiem gan arī atkarībā no aizņēmēja. Izvērtējot šī kredīta pieteikumu, aizdevējs var ierobežot jums pieejamo summu un var to darīt pat ievērojamos apmēros, tāpat tiek arī ietekmēta jums piemērojamā procentu likme. Ja jūsu maksātspēja vai kredītu vēsture rada bažas un paaugstinātus riskus, aizdevējs jums var pievienot augstāku procentu likmi.

Mūsdienās, ātrie kredīti ir pārņēmuši aizdevumu pasauli ļoti lielā mērā, bet tie nespēj apmierināt visas vajadzības, tāpēc tie ir ieviesuši arī patēriņa kredītus ar līdzīgiem noteikumiem kā ātrajiem kredītiem. Ierastā situācijā, patēriņa kredīts ir pieejams, bet tā saņemšana aizņem laiku. Ir nepieciešams iesniegt pieteikumu, sagatavot dokumentus un tamlīdzīgi. Arī pati izvērtēšana aizņem laiku, bet ātrie kredīti izsniedz aizdevumus tikpat ātri kā ātros kredītus, bet summas un atmaksas termiņi ir kā patēriņa kredītiem.

EUR

Patēriņa kredīts ir domāts tam, ko vēlamies, bet tas nenozīmē ka nav kādu ieteikumu kam labāk lietot un kam nelietot šos kredītus. Viena no niansēm, arī šeit minētā, ir patēriņa kredīta ņemšana citu parādu apmaksai. Aizdevēji uzstāj, ka kredīts kredīta atmaksai nav ieteicams, bet patēriņā kredīts var lieti noderēt, lai izvairītos no nepatīkamām sekām, īpaši ja ir radušās problēmas ar ātrajiem kredītiem.

Kredīts jauniešiem no 19 gadiem

InvestīcijasLai saņemtu aizdevumu, jaunietim ir jāatbilst aizdevēja izvirzītajām prasībām, kas lielākoties ir visai standartizētas. Prasības kredīta saņemšanai atrodamas ikviena aizdevēja mājas lapā un ar tām vajadzētu iepazīties vēl pirms kredīta pieteikuma aizpildīšanas, tādā veidā pārliecinoties, ka aizdevumu tiešām saņemsiet, un nebūsiet veltīgi tērējis savu laiku, pieteikuma formas aizpildīšanai.

Piesakoties ātrajam kredītam noteikti ņemiet vēra to, ka tā atmaksas termiņš ir no 1 līdz 30 dienām un naudas summa jāatgriež ar viena maksājuma palīdzību. ja naudu nespējat atgriezt laikā, varat izmantot aizdevēju piedāvātās atmaksas termiņa pagarināšanas iespējas un iegūt par 7, 14 vai 30 dienām vairāk laika, taču tas ir maksas pakalpojums, kā rezultātā aizdevums jums izmaksās dārgāk nekā sākumā cerēts.

Ja vajadzīga nauda šādiem mērķiem – kredīti internetā var būt noderīgi

Piesakoties kredītam no 19 gadiem, aizdevējs var prasīt, kam aizdevums tiks izmantots. Tas nebūt nenozīmē, ka kredīts netiks piešķirts, ja atbilde būs nepareiza, bet gan to, ka aizdevējs pārliecinās par to, vai kredītņēmējs aizņemas naudu atbildīgi.

Kredīti internetā ir:

  • Ātrie kredīti;
  • Patēriņa kredīti gan bankās, gan pie nebanku kreditoriem;
  • Kredītlīnijas;
  • Auto līzingi u.c.

Kredītus internetā ieteicams izmantot:

  • Automašīnas remontam vai iegādei;
  • Mājokļa iekārtošanai;
  • Sadzīves tehnikas remontam vai iegādei;
  • Kredītu apvienošanai;
  • Medikamentu iegādei vai ārstniecības pakalpojumiem;
  • Citiem neparedzētiem vai iepriekš plānotiem, bet pārdomātiem pirkumiem.

Lai vai kāds būtu iemesls, ir svarīgi ņemt vērā to, ka kredītam ir jāpiesakās tikai tādā gadījumā, ja kredītņēmējs ir pārliecināts par savām iespējām veikt ikmēneša maksājumus, ne tikai sākumā, bet visa aizdevuma laikā.

Svarīgi!

Ja, jau iepriekš zināt, ka aizdevuma atmaksa tik īsā laikā varētu radīt nepatīkamu robu personīgajā budžetā un daudz piemērotāka būtu dalītā aizdevuma atmaksas sistēma, izvēlieties aizdevēja piedāvāto patēriņa kredītu no 19 gadiem vai kredītlīniju no 19 gadiem.