Crediton.lv kredītlīnija

Desmit centiCrediton.lv ir uzņēmums kurš piedāvā dažādus finanšu risinājumus Latvijas iedzīvotājiem. Šis uzņēmums piedāvā gan ātro kredītu gan patēriņa kredītu un arī kredītlīniju.

Kredītlīnija ir diezgan populārs aizdevumu veids, jo sniedz iespējas aizņemties gana lielu naudas summu un tās atmaksa ir ērtāka kā patēriņa kredītam kuram ir fiksēta ikmēneša maksājuma summa. Kredītlīnija tiek izsniegta ar noteikumu, ka katru mēnesi ir jāveic vismaz minimālais, noteiktais maksājums.

Šis aizdevējs piedāvā saviem klientiem kredītlīniju apmērā no 50 līdz 1000 Eiro. izvēloties sev tīkamo kredītlīnijas summu un tai piesakoties, aizdevējs izvērtēs jūsu maksātspēju un kredītvēsturi, kā rezultātā tas piekritīs, atteikties vai izmainīs jums pieejamo kredītlīnijas summu. Ja piesakāties uz, piemēram, 500 Eiro lielu kredītlīniju un to saņemat, visu summu saņemsiet savā kontā un jums tiks sastādīts atmaksas grafiks kurš sastāvēs no minimālajiem ikmēneša maksājumiem viena gada garumā. Šajā gadījumā, jums pieejamā summa ir 500 Eiro un veicot atmaksu, varat aizņemties papildus summu līdz sasniedzat šo limitu. Šajā gadījumā, maksājumi tiek pārrēķināti, bet atmaksas termiņš paliks tas pats. Attiecīgi, pieaugs ikmēneša minimālais maksājums.

Kredītlīniju jūs varat pilnībā atmaksāt jebkurā laikā. Varat veikt noteiktos maksājumus, varat veikt dažus lielākus vai vienu maksājumu kurš sedz visu summu. Jo ātrāk veiksiet pilnīgu aizdevuma atmaksu, jo mazāk jums nāksies maksāt par aizdevuma uzturēšanu, aizdevuma procentus. Lai arī grafiks ir sastādīts ņemot vērā pilnu atmaksas laiku, veicot lielākus maksājumus vai pilnīgu atmaksu, jums nav jāmaksā lieki. Gan savā lietotāja profilā gan sazinoties ar aizdevēju varat noskaidrot pilnīgas kredītlīnijas apmaksas summu. Katru dienu tiek atjaunota šī informācija un savā profilā varat redzēt cik liela summa jums šodien jāsamaksā, lai pilnībā segtu šo kredītu.

Kredītlīnija ir diezgan izdevīgs aizdevums, jo sniedz iespējas to izmantot gan kā īstermiņa aizdevumu gan kā patēriņa kredītu. Nav iespējams izvēlēties konkrētu atmaksas periodu, tas ir viens gads. Taču varat to atmaksāt arī mēneša laikā, šādi ietaupot.

Crediton

Piesakoties Crediton kredītlīnijai, jums ir arī jāizvēlas datums kurā veiksiet noteiktos maksājumus. Varat maksāt jebkurā laikā, bet konkrētajā datumā ir jābūt samaksātai minimālajai aizdevuma atmaksas summai. Ja veiksiet trīs maksājumus, svarīgi, lai konkrētajā datumā būtu segta šī summa vai vairāk. Pēc līguma noslēgšanas šo datumu mainīt vairs nebūs iespējams.

Lai varētu saņemt piedāvāto Crediton kredītlīniju, jums ir jāatbilst sekojošām prasībām ko saviem klientiem nosaka aizdevējs:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām
  • Jums ir aktīvs mobilā telefona numurs
  • Jums ir pietiekoši ienākumi kredītlīnijas atmaksai
  • Jums ir tīra kredītu vēsture

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet atmaksas iespējas. Crediton kredīts un kredītlīnija ir risinājums, bet atbildīgiem aizņēmējiem!

Kas ir kredītvēsture?

naudaKredītvēsture ir ļoti bieži dzirdēts termins par kura patieso nozīmi aizdomājamies diezgan reti. Kredītvēsture tiek saistīta ar aizdevumiem, kredītiem, taču tā ietekmē daudz vairāk kā tikai mūsu iespējas aizņemties kādu kredītu.

Kredītvēsture ir visu mūsu saistību, aizdevumu vēsture. Kā esam aizņēmušies, cik daudz un cik bieži, protams, kā esam veikuši šo aizdevumu atmaksu, cik korekti un laicīgi. Kredītvēsturē var redzēt visus mūsu kredītus un arī citas saistības. Maldīgs ir priekšstats ka mazcenas telefoni, līzingi un tamlīdzīgas lietas neietekmē kredītvēsturi. Arī dažādi pakalpojumu rēķini kurus neesam atmaksājuši un ir iestājies parāda piedziņas process ietekmē mūsu kredītvēsturi un apgrūtina aizdevumu saņemšanu.

Kredītvēsture ir ļoti plaša un ietver visus mūsu aizdevumus, bet aizdevēji to nepārbauda visu. Katram var gadīties iekulties kādās nepatikšanās, kas var atstāt negatīvu iespaidu uz kredītvēsturi un aizdevēji to saprot. Vairumā gadījumu, aizdevēji pārbauda tikai pēdējā gada, divu kredītvēsturi. Lielākiem aizdevumiem šis laiks var būt daudz lielāks, bet tas ir atkarīgs no situācijas un aizdevuma veida, un apjoma.

No kredītvēstures var spriest par jūsu ieradumiem un maksājumu veikšanas kultūru. Pat par jūsu spējām sakārtot savas finanses un izvairīties no neapdomīgiem pirkumiem. Aizdevējiem ir viegli redzēt kāda ir jūsu attieksme pret kredītu maksājumu veikšanu paskatoties kā esat veici pēdējo aizdevumu atmaksu. Ja bieži kavējat maksājumus, radāt parādus kuri nonāk līdz parādu piedziņai, pat ja aizdevumu jums piešķirs, tas var būt ar augstāku procentu likmi un ierobežojumiem kredīta apjomā.

Kā jau minēts, kredītvēture var ietekmēt arī citas sfēras, ne tikai kredītu saņemšanu. Arī dažādi pakalpojumi var nebūt pieejami, ja jums ir sabojāta kredītvēsture. Pakalpojumu sniedzēji var izvēlēties atteikt pakalpojumu, ja jūsu maksājumu veikšanas ieradumi ir nepārliecinoši. Slēgt līgumu par ikmēneša maksājumiem par attiecīgo pakalpojumu, ja atliekat un nemaksājat kredītu maksājumus ir nerentabli, tāpēc arī pakalpojumi var tikt atteikti.

Kā redzat, kredītvēsture ir ļoti būtiska mūsdienu pasaulē. Tāpēc tā ir jācenšas saglabāt pēc iespējas kārtīgāka.