Ātrais kredīts uz 6 mēnešiem

Ātrais kredīts uz pusgadu jau, ziniet, nav pārāk ātrs. To pat varētu saukt par patēriņa, nevis ātro kredītu. Un tomēr, ja jums vajag ātro kredītu uz 6 mēnešiem, tad ir vairākas vietas, kur to dabūt. Šajā rakstā apskatīsim tieši to – kredītdevējus, pie kuriem iespējams paņemt ātro kredītu uz sešiem mēnešiem.

Kādēļ aizņemties uz ilgāku laika periodu?

EUR

Parasti vēlme pēc ilgāka aizdevuma saistāma ar diviem mainīgajiem – jo ilgāku laiku jāatmaksā, jo mazāks ikmēneša maksājums; tas pats arī ar summu – tā var būt lielāka un atmaksājamāka par, piemēram, uz mēnesi ņemtu kredītu. Tiesa, tam, ka aizņematies uz ilgāku laiku – šajā gadījumā sešiem mēnešiem -, ir savi mīnusi. Pirmkārt, pati pamatsumma kļūs lielāka, piemēram, aizņemoties 50 eiro uz 6 mēnešiem, jums var gadīties atmaksāt tuvu 80 eiro, un tā tālāk. Tādēļ vislabākais veids, kā aizņemties, ir vairāk vai mazāk kompromiss starp termiņu, kopējo summu un ikmēneša maksājumu.

Kredītdevēji, kas aizdod uz 6 mēnešiem

 • Vivus.lv – aizdod termiņā līdz diviem gadiem un summā līdz 1500 eiro;
 • Credit24.lv – aizdod termiņā līdz diviem gadiem un summā līdz 3000 eiro;
 • Citi kredītdevēji – bankas, patēriņa kredīta sniedzēji, u.t.t.

No šiem kredītdevējiem vislabākais šķiet Credit24 piedāvājums – tieši materiālajā ziņā. Credit24 jāizceļ ne tikai tādēļ, ka tas ir izdevīgāks, bet tas ir trešais populārākais ātrā kredīta devējs Latvijā.

Credit24 piedāvājums uz 6 mēnešiem

 • Līdz 3000 eiro, apmaksājot tos līdz 2 gadu laikā;
 • Kredītu iespējams saņemt vecumā no 18-70 gadiem;
 • Nepieciešami regulāri ienākumi, pase;
 • Nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības.
 • Kredītu izsniedz aptuveni 15 minūšu laikā.

Redzams, ka Credit24 piedāvājums būtiski neatšķiras no citu ātro kredītu sniedzēju piedāvājumiem. Un tomēr, jāiezīmē atšķirība, ka tas tiek piedāvāts no 18 gadu vecuma – īpaši izdevīgi jauniešiem, kas jau pelna, – kā arī tas tiek piedāvāts uz ilgāku laika periodu, kas faktiski to padara par patēriņa kredītu. Tiesa, var oponēt arī tad, ja izceļat to, ka Credit24 kredītu var saņemt ļoti ātri. Tādā ziņā tas patiešām ir ātrais kredīts.

Saņemt ātro patēriņa kredītu tūlīt

Ir daudzi faktori, kas ļauj aizdevējam pieņemt tūlītēju lēmumu par ātro patēriņa kredītu. Pirmkārt, šie aizdevēji darbojas arī internetā. Jums ir jāaizpilda kredīta pieteikums, kas uzreiz tiek iesniegts aizdevējam, lai tiktu ātri apstiprināts. Ja Jums ir laba kredītvēsture, aizdevējam nav jātērē laiks un tas ir solis tuvāk kredīta saņemšanai. Arī Jūsu labā atmaksas spēja ļauj aizdevējam uzreiz pieņemt apstiprinājuma lēmumu par kredītu. Tātad Jums vajadzētu paturēt šos aspektus prātā, ja Jūs vēlaties, lai aizdevējs pieņemtu tūlītēju lēmumu par Jūsu kredīta pieteikumu.

Kas īsti var saņemt ātro patēriņa kredītu

SMS kredīti internetā

Ātro patēriņa kredītu var saņemt Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgs iedzīvotājs ar beztermiņa atļauju vecumā no 18 gadiem. Ir nepieciešami regulāri ienākumi un laba kredītvēsture, lai varētu saņemt ātro patēriņa kredītu tikai 15 minūšu laikā. Naudas saņemšanai, Jums būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Tik vienkārši var saņemt ātro patēriņa kredītu internetā.

Patēriņa kredīts bez ķīlas

Patēriņa kredītam nav nepieciešama ķīla, un tādēļ tam ir ātrs apstiprināšanas process internetā. Ja Jums ir pietiekami daudz atmaksas spēju, Jūs varat iegūt ātro patēriņa kredītu, neskatoties uz ienākuma lielumu. Viss, kas Jums jādara, ir jāveic pieteikums internetā, lai saņemtu naudu savā bankas kontā jau tūlīt.

Meklējot patēriņa kredītu, personai ir nepieciešams vispirms noteikt, cik daudz naudas viņš vēlētos aizņemties. Parasti patēriņa kredīts ietver nelielu summu, piemēram, Ls 10 000. Patērētājam vajadzētu arī vispirms apsvērt, vai ir alternatīvs veids, kā iegūt naudu bez kredīta izmantošanas. Patēriņa kredītiem ir dažādi noteikumi atkarībā no aizdevēja. Ir ļoti svarīgi iegūt kredīta noteikumus un nosacījumus pirms pieteikšanās. Katru reizi, kad persona piesakās kredītam, to kredītvēsture tiek pārbaudīta, jo patēriņa kredīti tiek izsniegti tikai ar labu kredītvēsturi.

Salīdzināt kredītu aizdevējus

Ir daudzi aizdevēji internetā, kuri piedāvā ātros patēriņa kredītus. Salīdziniet dažādu kredītu procentu likmes, lai atrastu zemu izmaksu kredītu. Pārliecinieties, ka spēsiet atmaksāt kredītu laicīgi, lai izvairītos no vēl lielāka kredīta un problēmām, kas var rasties, ja ātrais patēriņa kredīts netiek atmaksāts. Ātrie patēriņa kredīti ir jāizmanto taupīgi. Nav saprātīgi izmantot ātros patēriņa kredītus, ja Jums ir parādu problēmas, jo tas tikai rada lielākas parādu problēmas. Ātrie patēriņa kredīti ir ideāli kādam, ko piemeklējuši negaidīti izdevumi vai vienkārši ir vajadzīga papildu nauda.

Ātrs kredīts no 18 gadiem

Pašlaik lielākais un uzticamākais kredītdevējs, pie kura vēl iespējams saņemt kredītu no 18 gadu vecuma, ir Credit24.lv. Iespējams, ka ir vēl citi kredītdevēji – arī privātpersonas -, kas izsniedz kredītus jaunāka gadagājuma cilvēkiem, taču tie ir vai nu mazāk zināmi, vai nav nemaz tik uzticami. Tas, kādēļ 18 gadus veciem cilvēkiem vairs neizsniedz, piemēram, ātro kredītu, ir vairāk vai mazāk tieši likumu nopelns, tiesa gan, visticamāk, ka asociācija izvēlējās kredītu vairs neizsniegt jauniešiem sabiedrības un valsts spiediena dēļ.

Credit24 piedāvājums no 18 gadiem

Investīcijas

Credit24 izsniedz kredītu arī no 18 gadu vecuma, turklāt ļoti izdevīgās cenās. Credit24 ir populārs aizdevējs Latvijā, kas liecina par kredītdevēja uzticamību un iedzīvotāju vēlmi izvēlēties tieši šī kredītdevēja pakalpojumus.

Credit24.lv nosacījumi kredīta saņemšanai:

 • Kredīta ņēmējs – 18 līdz 70 gadus veca persona ar regulāriem ienākumiem;
 • Nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs;
 • Līguma noslēgšanas brīdī aizņēmējam nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības.

Pie šī kredītdevēja kredītu tātad varat saņemt vien tad, ja varat pierādīt, ka jums ir regulāri ienākumi. Tam vajadzīga, piemēram, vai nu izziņa no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, vai darbadevēja, dažreiz aizdevēji pieņem arī internetbankas izrakstu un līdzīgas lietas. Kredīta piešķiršanas gadījumā naudu saņemsit pārdesmit minūšu laikā.

Protams, ka jaunietim var teikt, lai aizņemas tikai tad, ja droši zina, ka parādu varēs atgūt. Jaunībā šķiet, ka personība var mainīties tik strauji, ka, piemēram, bezatbildīgi aizņemoties, brīdī, kad par to nāksies atbildēt, personība jau būs tiktāl mainījusies, ka būsit cits cilvēks. Tā ir interesanta doma, bet mūsdienās iekārtots tā, ka “personība mainās, parādsaistības paliek”, tādēļ diezin vai jūsu “nākotnes es” būs sevišķi priecīgs, ja jūsu tagadējo vēlmju dēļ nāksies ciest jūsu nākamības personībai. Šis, protams, ir joks, ar kuru domāts ilustrēt nesakarību tajā, ka cilvēki nepietiekami novērtē riskus, ko reizēm uzņemas.

Kā pieteikties SMS kredītam?

SMS kredīti internetāAizdevumam ir iespējams pieteikties pasta nodaļās, lielveikalos un protams internetā. Izvēloties aizpildīt kredīta pieteikumu caur interneta mājaslapas palīdzību, Jums ir iespēja tikt pie aizdevuma ļoti ātri, ērti un pat neizejot no mājām. Aizņemoties SMS ātro kredītu, Jums ir jāreģistrējas kādā no ātro kredītu mājaslapām. Pēc tam jāapstiprina e-pasta adrese un mobilā tālruņa piederību savam lietotāja profilam. Apstiprinot sava mobilā tālruņa numura reģistrāciju, Jūsu telefons būs kā kustīgs naudas maks. Jebkurā laikā un vietā, Jums būs iespēja nosūtīt SMS ar savu kodu un izvēlēto naudas summu, un pāris minūšu laikā nauda jau būs ienākusi Jūsu bankas kontā.

Šo aizdevumu izmanto gan jaunāki kredītu ņēmēji, gan arī vecāka gada gājuma iedzīvotāji. Īpaši tie, kuriem ir nepieciešams iegādāties dārgus medikamentus, taču ar pensiju vien nepietiek, tāpēc nākas aizņemties SMS aizdevumu.

Bezprocentu kredīti

SMS kredītu bez procentiem, cilvēki izvēlās tāpēc, ka tas sniedz iespēju saņemt naudu uz veselu mēnesi, par ko nav jāpārmaksā ne centu. Tas ir vislētākās pieejamais aizdevums, kādu ir iespējams saņemt Latvijā. Ja arī Tev ir oficiāli ikmēneša ienākumi un tīra kredītu vēsture, tad gandrīz nekas Tevi nevar apturēt no SMS kredīta ņemšanas internetā. Svarīgi it, lai Tavs vecums būtu atbilstošs kredītu kompāniju noteiktajām normām. Kad ir pienācis laiks atmaksāt SMS kredītu, kuru aizņēmies internetā, tad tieši tāpat arī to būs jāatmaksā. Dodies uz savas kredītu kompānijas mājaslapu un pārskaiti parāda summu. Ja nespēj nomaksāt visu aizdevuma summu, tad droši pagarini aizdevuma atmaksas summu. Ātrā kredīta aizdevums ir nopietnas saistības, tāpēc pirms aizņemšanās kārtīgi pārdomā par to vai aizdevums tiešām ir nepieciešams. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Kredīti ātrie 2017

Ātrie kredīti internetā piedāvā lielisku iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Šis piedāvājums visbiežāk tiek izmantots tad, kad kredītu ņēmējs nespēj laicīgi atmaksāt visu aizdevumu. Ātrā kredīta pagarināšanas summas daudzums ir atkarīgs no kopējās kredīta summas. Jo lielāka aizdevuma summa, jo vairāk Jums būs jāmaksā par aizdevuma termiņa pagarināšanu. Ja es aizņēmies 400 EUR un dažādu iemeslu dēļ nespēj atmaksāt aizdevumu atmaksas termiņu, tad pagarinot kredīta atmaksas termiņu Tev būs jārēķinās ar 8 – 21% maksājumu no kopējās aizdevuma summas. Tas nav tik daudz, ņemot vērā to, ka Jums ir iespēja iegūt vēl vienu mēnesi, lai sakrātu naudu pilnai aizdevuma summas atmaksai. Ātrie kredīti internetā piedāvā dažādus izdevīgus piedāvājumus. Ja kādreiz ļoti populāri bija tie kredītu devēji, kuri piešķir pirmo aizdevumu bez procentiem, tad 2017. gadā ir iespējams saņemt aizdevumu, kurš piedāvā 0% likmi arī atkārtotiem kredītu ņēmējiem. Pats svarīgākais ir tas, ka ātrie kredīti internetā ļauj Jums tikt pie papildus naudas ļoti ātri un vienkārši. Ja salīdzina ar aizdevumiem no bankas, tad visiem skaidrs, ka banka neizsniegs aizdevumu 15 minūšu laikā. Tieši tāpēc ātro kredītu aizdevumu ir kļuvuši ļoti populāri un īpaši pieprasīti tieši interneta lietotāju vidū. Protams, ka kredīts iz nopietnas saistības un to nevajadzētu aizņemties priekš vienkāršas ballītes vai atpūtas. Ātro kredītu ir jāizvēlas tad, kad Jums nav citu variantu kā nomaksāt tekošos rēķinus vai tikt pie sen kārotā atpūtas brauciena. Kredīti internetā atvieglo cilvēku ikdienas dzīvi un piedāvā iespējas, kuras citu veidu aizdevumi nespēj. Ja esi izvēlējies kredītu internetā, bet nespēj to laicīgi atmaksāt, tad padomā par iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Lai no tā izvairītos, mēģini aizņemieties atbildīgi!