Ātrs kredīts no 18 gadiem

Pašlaik lielākais un uzticamākais kredītdevējs, pie kura vēl iespējams saņemt kredītu no 18 gadu vecuma, ir Credit24.lv. Iespējams, ka ir vēl citi kredītdevēji – arī privātpersonas -, kas izsniedz kredītus jaunāka gadagājuma cilvēkiem, taču tie ir vai nu mazāk zināmi, vai nav nemaz tik uzticami. Tas, kādēļ 18 gadus veciem cilvēkiem vairs neizsniedz, piemēram, ātro kredītu, ir vairāk vai mazāk tieši likumu nopelns, tiesa gan, visticamāk, ka asociācija izvēlējās kredītu vairs neizsniegt jauniešiem sabiedrības un valsts spiediena dēļ.

Credit24 piedāvājums no 18 gadiem

Investīcijas

Credit24 izsniedz kredītu arī no 18 gadu vecuma, turklāt ļoti izdevīgās cenās. Credit24 ir populārs aizdevējs Latvijā, kas liecina par kredītdevēja uzticamību un iedzīvotāju vēlmi izvēlēties tieši šī kredītdevēja pakalpojumus.

Credit24.lv nosacījumi kredīta saņemšanai:

  • Kredīta ņēmējs – 18 līdz 70 gadus veca persona ar regulāriem ienākumiem;
  • Nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs;
  • Līguma noslēgšanas brīdī aizņēmējam nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības.

Pie šī kredītdevēja kredītu tātad varat saņemt vien tad, ja varat pierādīt, ka jums ir regulāri ienākumi. Tam vajadzīga, piemēram, vai nu izziņa no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, vai darbadevēja, dažreiz aizdevēji pieņem arī internetbankas izrakstu un līdzīgas lietas. Kredīta piešķiršanas gadījumā naudu saņemsit pārdesmit minūšu laikā.

Protams, ka jaunietim var teikt, lai aizņemas tikai tad, ja droši zina, ka parādu varēs atgūt. Jaunībā šķiet, ka personība var mainīties tik strauji, ka, piemēram, bezatbildīgi aizņemoties, brīdī, kad par to nāksies atbildēt, personība jau būs tiktāl mainījusies, ka būsit cits cilvēks. Tā ir interesanta doma, bet mūsdienās iekārtots tā, ka “personība mainās, parādsaistības paliek”, tādēļ diezin vai jūsu “nākotnes es” būs sevišķi priecīgs, ja jūsu tagadējo vēlmju dēļ nāksies ciest jūsu nākamības personībai. Šis, protams, ir joks, ar kuru domāts ilustrēt nesakarību tajā, ka cilvēki nepietiekami novērtē riskus, ko reizēm uzņemas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *