Banknote.lv

Banknote ir licencēts nebanku kreditors, kas piedāvā plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Banknote sniegtie pakalpojumi garantē klienta datu privātumu – informācija par aizdevumu nav redzama nevienam citam (privātpersonām, privātajam uzņēmumam), kā vienīgi Banknote, klientiem tiek garantēta datu aizsardzība. Saviem jaunajiem klientiem Banknote piedāvā aizņemties patēriņa kredītu līdz pat 400 EUR, bet jau esošajiem klientiem līdz 1600 EUR uz termiņu no 7 dienām līdz 36 mēnešiem, taču kompānijas klāstā ir arī senioru aizdevums, naudas pārskaitījumi (naudas saņemšana un nosūtīšana) un lombarda aizdevums.

Banknote saviem klientiem aizdevumus izsniedz skaidrā naudā – lai satiktu klientus dzīvē, kā arī, jo daļa klientu dod priekšroku tieši naudas saņemšanai skaidrā veidā. Turklāt līgums tiek slēgts papīra formātā, lai garantētu papildus ērtību un drošību. Jaunajiem klientiem ir iespēja aizņemties savu pirmo kredītu bez maksas. Tātad, aizņemoties noteiktu summu uz 1 mēnesi, termiņa beigās jāatdod tikpat liela summa, cik sākumā.

Lai saņemtu naudas aizdevumu internetā, klientam ir jābūt 20 līdz 60 gadus vecam Latvijas Republikas pilsonim, kā arī nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti, vadītāja apliecība). Klientam nedrīkst būt pārkāptas līgumsaistības vai sabojāta kredītvēsture. Banknote palīdz klientiem izvērtēt savas finanses un nepieciešamību pēc kredīta saņemšanas, taču ikviens tiek aicināts rūpīgi izvērtēt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus, aizdevuma neatliekamību un mērķa svarīgumu, lai neiekļūtu kredīta atmaksas sarežģījumos.

Pieteikties aizdevumam var gan internetā, gan griežoties Banknote filiālēs klātienē. Sākumā klientam ir jāsniedz informācija par sevi, kā vārds, uzvārds, personas kods, mobilā tālruņa numurs, e-pasts, dati par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem. Ja pieteikums ir apstiprināts, tad klientam ir jādodas uz jebkuru no 95+ Banknote filiālēm, kur noslēgt līgumu un saņemt aizdevumu skaidrā naudā. Katra klienta finansiālā situācija tiek izskatīta individuāli, darbība prasa, apmēram, 15 minūtes, klientam tiek noteikts kredītlimits, kas ir maksimālā summa, ko var aizņemties. Kredītlimitu palielināt var apmeklējot konsultantus jebkurā Banknote filiālē, kā arī zvanot uz kompānijas tālruņa numuru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *