Iemesli, kas traucē tev nopelnīt vairāk

50Mēs visi vēlamies pelnīt vairāk, kā šobrīd pelnām. Tas ir pavisam dabiski, ka tiecamies pēc augstāka dzīves līmeņa un lielākiem ienākumiem. Taču ļoti bieži ir situācijas, ka cenšamies, bet nekas nesanāk. Lai kādas pūles mēs pieliktu, mums neizdodas palielināt savus ienākumus.

Viens no iemesliem, kas traucē cilvēkiem pelnīt vairāk, ir tāds, ka tiek pārtrauktas mācības. Šeit nav runa par skolu vai koledžu, bet par izglītošanos dzīves laikā. Apgūstot jaunas zināšanas, mēs paaugstinām savu vērtību un atklājam jaunas iespējas kā nopelnīt vairāk. Diemžēl cilvēki kādā brīdī samierinās ar to, ko zina un īpaši vairs necenšas papildināt savu zināšanu klāstu. Taču, tikai piedāvājot darba devējam papildus prasmes un zināšanas, mēs varam virzīties uz augšu un attīstīties. Protams, strādājot mēs gūstam pieredzi un pakāpeniski virzāmies uz augšu, apgūstot vēl papildus zināšanas, mēs šo procesu paātrinām.

Arī bailes ir iemesls kādēļ mēs nevaram nopelnīt vairāk. Mums ir bail no nezināmā un riska, tādēļ izvēlamies samierināties ar esošo, jo baidāmies, ka varam zaudēt to mazumiņu, kas mums ir. Taču riski ir daļa no veiksmes formulas. Tikai tie, kas uzņemas risku spēj sasniegt rezultātus, kurus vēlas. Mēs baidāmies no tā ka mums neizdosies, ja sāksim savu biznesu. Mēs baidāmies no tā ka vadītājam nepatiks mūsu priekšlikums un mūs atlaidīs vai nesaņemsim kāroto paaugstinājumu. Taču tikai ar iniciatīvu ir iespējams sasniegt to, ko vēlaties.

Slinkus ir pats galvenais, kas traucē mums, ne tikai nopelnīt vairāk, bet traucē arī visās citās dzīves jomās. Tā vietā, lai apmeklētu kursus mēs skatāmies TV, tā vietā, lai meklētu iespējas, kā sākt savu biznesu mēs atpūšamies ar draugiem un tamlīdzīgi. Šādā veidā mēs paši laupām sev iespējas, kuras mūs gaida, bet mēs esam pārāk slinki, lai tās izmantotu. Attaisnojumus var atrast vienmēr, bet tie ir tikai attaisnojumi. Tāpēc ir jāceļas no dīvāna un jāiet pasaulē, jo būs kāds cits, kurš šīs iespējas izmantos ar lielāko prieku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *