Jaunākais no īstermiņa aizdevumiem

KredītlīnijaIepazīsti kredītlīniju, lai tā kļūtu par lielisku sabiedroto sarežģītās situācijās! Sāksim ar to, ka šī kredītlīnija jeb kredītlimits ir vienreizēja iespēja izmantot saņemto naudu tikai brīžos, kad tas nepieciešams. Sauciet to, kā vien vēlaties – kredītlīnija vai ilgtermiņa aizdevums, joprojām būs kā Jūsu otrais maks pēkšņām vajadzībām un maksājumiem!

Tas ir viens no visvairāk pieprasītajiem kredītu veidiem, jo ir īpaši izdevīgs un parocīgs, ja nepieciešamas lielākas summas. Tas atšķiras no pārējiem kredītiem ar kādu ļoti savādu lietu – nav jānorāda precīza summa, kuru Jūs vēlētos aizņemties. Pašā sākumā vienkārši jāpiesakās kredītlīnijai jebkurā Latvijas komercbankā vai pie sava kredīta devēja internetā par to, kāds būs naudas apjoms un uz cik ilgu laiku tā būs pieejama, pēc tam klients, izmantojot kredītlīnijas noformēšanas sākumā norādīto bankas kontu, var tērēt tik daudz naudas, cik pašā sākumā pats ir noteicis, protams, ievērojot noteikto apjomu. Kad klients ir pārliecināts, ka vēlas pieteikties kredītlīnijai un aizpilda visus nepieciešamos dokumentus, kreditors uz klienta norādīto bankas kontu nosūta pieprasīto naudas summu, kura uzreiz nonāk klienta rīcībā, gluži tāpat kā bankas kontā tiktu ieskaitīti kārtējie ikmēneša ienākumi (alga, pensija utt.). Tiklīdz klients sācis izmantot šo aizdevumu, neskatoties uz to – daļu vai visu uzreiz, viņam tūlīt pat pamazām jāsāk to atmaksāt. Pēc tam, kad konkrētajā mēnesī ir atmaksāta kaut vai minimālā mēneša summa, ir iespējams no jauna izmantot saņemto summu paša noteiktās summas un atmaksas perioda ietvaros. Ļoti interesanti un neparasti, ka attiecīgie kredīta procenti tiek aprēķināti tikai par iztērēto summu, tāpēc arī tas ir izdevīgāk par ātrajiem kredītiem un citām kredītu formām.

Ja naudas nav bijusi vajadzīga, un klients to nav izmantojis, tad par to nenāksies maksāt! Būtībā šie līdzekļi ir pieejami jebkurā laikā un vietā, jo tie visu izvēlēto termiņu būs Jūsu kontā, un būs iespēja tos lietot, ja vien radīsies šāda nepieciešamība. Nav pat svarīgi, vai iemesls ir automašīnas remonts, slimnīcas rēķins, kredītlīnija garantēs, ka būs pietiekami daudz naudas, lai segtu šos maksājumus, un pēc tam, kad būsiet no visa atguvies, varēsiet sākt nesteidzīgi atmaksāt summu, kuru būsiet izmantojis. Pieejamās summas ir ļoti plaša diapazona, proti, tie var būt gan pāris simti eiro, gan krietni vairāk – pāris tūkstoši eiro. Savukārt termiņš ir no 1 mēneša līdz pat vairākiem gadiem, kas, protams, atkarīgs no summas apjoma un klienta izvēles.

Gada procentu likmes ir mazākas, jo tās tiek piemērotas tikai summai, kura tiek iztērēta, taču neizmantošanas gadījumā nekas nav jāmaksā! Naudu var izmantot gan svētku dienās, gan brīvdienās. Noteikti jābūt regulāriem un stabiliem ienākumiem, jo tie ir garantija tam, ka  šo naudu kreditors vēl kādreiz saņems atpakaļ, kā arī jābūt vismaz 18 gadiem, lai gan šis vecums var būt citāds, piemēram, 20 gadi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *