Kāpēc atsaka ātro kredītu?

Šoreiz izplatītākie iemesli, kāpēc cilvēkiem tiek atteikts ātrais kredīts. Ātrie kredīti internetā – lieliska iespēja aizņemties nepieciešamos līdzekļus savu vēlmju un vajadzību piepildīšanai. Taču, kredītu saņemšanā debitoriem ir jāievēro daži būtiski nosacījumi. Kā arī ir dažādi iemesli, kad kompānijas klientam var atteikt kredītu.

Izplatītākie kredīta atteikuma iemesli

Sabojāta kredītvēsture – ja Tev ir slikta vai sabojāta kredītvēsture – izvēlētā kompānija var neizmaksāt prasīto naudas summu vai piešķirt to mazākā apmērā;

Neatbilstoši ienākumi – šis ir viens no populārākajiem iemesliem, kāpēc var netikt piešķirts kredīts. Tāpēc pirms aizņemies rūpīgi pārdomā savus ikmēneša ienākumus un aizņemies atbilstoši tiem;

Parādi citās kompānijās – kompānijas var atteikties izmaksāt prasīto naudas summu, ja neesi norēķinājies citās kredītiestādēs. Sakārto savus iepriekšējos maksājumus un nomaksā radošos parādus, un pēc tam piesakies vēlamajam kredītam atkārtoti;

Nenomaksāts iepriekšējais kredīts – norēķinies par iepriekšējo kredītu izvēlētajā kompānijā un vajadzības gadījumā saņemsi papildus naudas summu savām vēlmēm un vajadzībām.

Kredīti netiek izsniegti nepilngadīgām personām – lai aizņemtos bez problēmām vajadzīgo naudu – Tev ir jābūt pilngadīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam (vecumā sākot no 18 – 75 gadiem), bez nenokārtotām parādsaistībām citās kredītu kompānijās, ar stabiliem ikmēneša ienākumiem un atbilstošu maksātspēju, lai izvēlētā kompānija spētu Tev uzticēties un prasīto naudas summu.

Ja būsi sakārtojis un atbildīsi visiem šiem nosacījumiem – naudu no izvēlētās kompānijas saņemsi bez liekām problēmām un visbiežāk 10 – 15 minūšu laikā no kredīta pieteikuma brīža.

Svarīgi minēt, ka vairums kompāniju saviem klientiem piedāvā lielisku iespēju, kā uz laiku atlikt aizdevuma atmaksu – Tev par papildus samaksu ir iespējams pagarināt aizdevuma apmaksas laiku uz noteiktu laiku. Visbiežāk, kredīta termiņu Tu varēsi pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām. Jāuzsver, ka šis ir maksas pakalpojums, kas jāveic pirms aizdevuma termiņa beigām, bet tā ir iespējams atlikt aizdevuma maksājumu uz citu laiku, kad varēsi sekmīgi samaksāt kredītu pilnā apmērā. Jāpiebilst, ka kredīta termiņu ir iespējams pagarināt neierobežotu skaitu reizes.

Ir dažāda veida ātro kredītu piedāvājumi un arī Tu atkarībā no savām vajadzībām un vēlmēm vari aizņemties sev piemērotāko kredīta summu. Taču pirms aizņemšanās esi prātīgs un atbildīgs – piesakies kredītam tikai tad, ja laikā un bez liekām problēmām spēsi kredītu atmaksāt. Neaizņemies, ja neesi pārliecināts par saviem ikmēneša ienākumiem un maksātspēju, jo pretējā gadījumā var rasties lieli parādi un var tikt sabojāta Tava kredītvēsture.

Pirms aizņemšanās īpaši rūpīgi pārdomā savas finanses, jo nereti kompānijas piemēro dažādas papildus izmaksas – esi zinošs jau laicīgi. Kā arī pirms aizņemšanās rūpīgi izlasi kredīta līgumu, iepazīsties ar kredīta saņemšanas nosacījumiem, kā arī rūpīgi pārdomā savu atbilstību kredīta līguma noteikumiem. Esi prātīgs un zinošs par saviem tēriņiem un aizņemies ātro kredītu tikai tad, ja vari to atļauties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *