Kredits365.lv ātrais kredīts – nav link

Kredits365 ir nebanku kreditors, kas pazīstams ar kvalitatīvu un ātru pakalpojumu sniegšanu. Kredits365 piedāvā aizņemties noteiktu naudas summu cilvēkiem, kuriem nepieciešama īstermiņa finanšu vajadzību risināšana. Kompānija pirmajā aizņemšanās reizē piedāvā aizņemties līdz 300 EUR lielu naudas summu, bet otrajā un turpmākajās reizēs – līdz 400 EUR.

Aizdevumu var atmaksāt pa daļām, nesagaidot attiecīgo atmaksas termiņa dienu. Atmaksu var veikt caur internetbanku, jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, kā arī jebkurā savas bankas filiālē. Lai padarītu kredīta pieteikšanu ērtāku, Kredits365 piedāvā klientiem veikt pieteikumu, sūtot SMS. Īsziņā ir jānorāda lietotāja ID, vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš. Kredits365 par savu lēmumu informē klientu, atbildot ar SMS, pozitīvas atbildes gadījumā klientam tiek atsūtīts kredīta pieteikuma kods. Lai apstiprinātu kredīta pieteikumu, klientam ir jānosūta atbildes SMS, kurā norādīts iepriekš minētais kredīta pieteikuma kods. Atmaksas termiņu ir iespējam pagarināt par 15 vai 30 dienām par atbilstošu pakalpojuma maksu – jo ilgāks pagarinājums, jo lielāka naudas summa jāiemaksā papildus. Veiksmīgas pagarināšanas gadījumā klients tiek informēts ar SMS palīdzību. Ja radusies situācija, kad klients nespēj atmaksāt aizņemto summu, nepieciešams nekavējoties sazināties ar Kredits365 konsultantiem, kas sniegs padomus, lai risinātu radušos problēmu.

Kredīti tiek izsniegti sekojošos laikos

Kredīta pieteikumus var iesniegt visu diennakti jebkurā laikā, taču tos izskata tikai darba laikā – darba dienās no plkst. 8.30 līdz 20.00, brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Kredits365 nodrošina klientiem ātru, kvalitatīvu un atbildīgu apkalpošanu. Kompānija ir orientēta uz ilgstošu un pozitīvu sadarbību ar saviem klientiem, tādēļ katra persona tiek apkalpota individuāli. Klientiem ir iespēja uzdot jautājumus un veikt konsultācijas ar Kredits365 speciālistiem jebkurā jautājumā. Kompānija ir tendēta uz inovatīvu un operatīvu darbību. Kreditora pakalpojumu tiek attīstīti, lai jebkuram klientam būtu iespēja saprotami un vienkārši pieteikt savu aizdevumu un orientēties Kredits365 mājaslapā.

Ātrais kredīts ir parocīgs īstermiņa finanšu

Jo saprotamāks pakalpojums, jo patīkamāk to izmantot – šī patiesība darbojas arī finanšu nozarē. Viens no pieprasītākajiem finanšu pakalpojumiem ir aizdevums, kam var pieteikties bankā vai privātajā kredītkompānijā. Ja Jums ir nepieciešams aizņemties nelielu naudas summu uz neilgu laiku, labāk vērsties pie privātā aizdevēja. Ātrais kredīts ir salīdzinoši viegli pieejams, un, lai saprastu tā līguma nosacījumus, nav jābūt ekonomikas ekspertam. Lai pieteiktos ātrajam aizdevumam, būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un pusstunda brīvā laika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *