Kredits7.lv ātrais kredīts

Kredits7 ir ātro kredītu aizdevējs, kas piedāvā saņemt naudas summu brīdī, kad tā ir nepieciešama ātri, ērti un summa nav pārāk liela. Pirmajā aizņemšanās reizē klientam ir iespēja aizņemties līdz 150 EUR, otrajā – 200 EUR, bet trešajā – 300 EUR.

Kredīta atmaksu klients var veikt caur internetbanku, kā arī jebkurā savas bankas filiālē. Klientiem iespējams veikt aizdevuma pieteikuma arī vienkāršotākā veidā – sūtot SMS, kurā jānorāda vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš. Aizdevumu var atmaksāt vienā maksājuma reizē vai sadalot vairākos maksājumos, nesagaidot atmaksāšanas termiņa dienu. Ir iespēja arī kredīta atmaksu pagarināt par 15, 21 vai 30 dienām. Lai termiņu pagarinātu, klientam ir jāiemaksā noteikta naudas summa, kas ir atkarīga no dienu skaita, par cik tiek pagarināts. Kritiskā gadījumā, ja klients nespēj tikt pats galā ar kredīta atmaksu, jāsazinās ar Kredits7 debitoru nodaļas speciālistu.

Kredits7 darba laiks, kurā tiek izskatīti aizdevuma pieteikumi, e-pasti un pieņemti telefona zvani vai lēmumi par kredīta izsniegšanu, ir darbadienās no plkst. 8.30 līdz 20.00, bet brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00. Reģistrēties un pieteikt kredītu klients var jebkurā sev vēlamajā diennakts laikā.

Kredits7 akcentē savu pakalpojumu ātrumu, pieejamību, godīgumu. Kompānija piedāvā jebkurā situācijā sazināties ar speciālistiem, kas sniegs konsultāciju un padomus. Kredits7 saviem patstāvīgajiem klientiem sniedz iespēju saņemt īpašus piedāvājumus un akcijas, kā arī papildus informāciju klienta e-pastā. Kompānija attīsta savus pakalpojumus tā, lai ikvienam jau esošajam vai jaunajam klientam būtu iespēja brīvi orientēties Kredits7 mājaslapā, sameklēt visu nepieciešamo informāciju par ātrā kredīta izsniegšanas procesu, savām tiesībām, pienākumiem un citiem juridiskajiem aspektiem.

Ātrie kredīti – izdevīgs īstermiņa aizdevums neparedzētām dzīves situācijām. Iespējams, daudzi ir bijuši tādā situācijā, kad pietrūkst naudas līdz algai. Ja ir palikušas vairākas dienas vai nedēļas līdz algas izmaksai un ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi, tad viens no risinājumiem ir īstermiņa aizdevums jeb ātrie kredīti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *