Kur aizņemties ātro kredītu?

Ātrais kredīts internetā ir ļoti izplatīts termins. Tas ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem Latvijā. Liela daļa Latvijas iedzīvotāju ir ņēmuši šāda veida aizdevumu. Pie mums ir sastopami ļoti daudz, dažādu ātro kredītu iestāžu. Varam redzēt reklāmas TV, internetā, presē, uz ielām, reklāmas par šiem kredītiem ir ļoti plaši izplatītas. Šie uzņēmumi sponsorē un rīko dažādus pasākumus un katrs no mums zina vismaz vienu ātro kredītu izsniedzēju.

Ātros kredītus var saņemt dažādos veidos, bet primārais aizdevuma saņemšanas veids ir internets. Uzņēmuma mājas lapā varat reģistrēties un pieteikties kredītam. Varat saņemt aizdevumu ar SMS starpniecību, MAXIMA veikalos, Latvijas Pasta nodaļās, tāpat arī NARVESEN tirdzniecības vietās. Iespējas ir gana plašas un pieejamas ikvienam. Tāds ir šo uzņēmumu mērķis, lai katrs varētu rast iespēju pieteikties aizdevumam.

Ja esat izlēmuši pieteikties aizdevumam, ir daži noteikumi, bez kuriem nespēsiet saņemt ātro kredītu:

  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.
  • Neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Nav kavētu maksājumu ar citiem kredītiem.
  • Jums ir konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir e-pasts un mobilais telefons.
  • Jūs esat vecumā no 18 līdz 75 gadiem. (Lielākā daļa aizdevēju izsniedz kredītus tikai no 20 gadu vecuma.)

Ja jūs atbilstat šiem nosacījumiem, tad varat sākt meklēt sev piemēroto aizdevēju. Kā jau minēju, aizdevēju ir gana daudz. Ņemot vērā aizdevēju daudzumu, starp viņiem pastāv zināma konkurence. Līdz ar to katrs aizdevējs var piedāvāt jūsu aizdevumam nedaudz citādus noteikumus. Lai pieņemtu informētu un atbildīgu lēmumu ir jāapskata vairāku aizdevēju piedāvājumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *