Kur aizņemties un atbildīgi

Aizņemoties no bankas jūsu iespējas variēt ar atmaksas iespējām ir krietni mazākas. Banka var piedāvāt dažādas iespējas, kredītu brīvdienas, bet jūs, vienmēr, zināt ka aizdevums būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Drauga izsniegts aizdevums var radīt nepatiesu drošības sajūtu. Var rasties situācijas, ka neatdodat norunāto summu laikā un sarunājat kādu citu datumu vai iespēju. Bet to darāt, kādu citu, ne tik svarīgu, izdevumu dēļ. Ja ar draugu nav noslēgts aizdevuma līgums tad vienīgais, kas jūs tur pie aizdevuma atmaksas ir jūsu vārds. Cilvēka godavārds var būt saistošāks par jebkuru līgumu, bet, diemžēl, tā tas nav vienmēr.

Bankai ar goda vārdu nepietiks. Banka pieprasīs to kas tai pienākas un jūsu problēmas būs jārisina pašam. Tomēr šādā situācijā jūs zināt ka tā būs. Ja pārkāpjat noteikumus jūs zināt kas jūs sagaida. Ja draugs sāks pieprasīt atmaksu, var rasties konflikti par to ka tā tiek pieprasīta, jo jūs taču esat draugi. Jāsaprot tas, ka aizdodot naudu jūs esat draugi, bet tajā paša laikā starp jums ir šis parāds un nevienam nepatīk doma ka var zaudēt naudu ko ir nopelnījis smagi strādājot. Turklāt ja cilvēks kurš liek šādi satraukties ir draugs, tas situāciju padara vēl bīstamāku un nepatīkamāku.

Lēmums ir jūsu rokās, bet iespējamās sekas ir kārtīgi jāapdomā. Ar ko jūs esat gatavi riskēt? Ar parādu piedziņu vai draudzību.

AIZŅEMIES ATBILDĪGI

Būtiski, ka gan ātrie kredīti, gan citi kredīti tiek izsniegti, izvērtējot vairākus kritērijus, piemēram, kredītvēsturi un ienākumu līmeni.

Ātrais kredīts un cita aizņemšanas ir izveidoti mūsu ērtībām, tomēr jāatceras, ka tas ir atbildīgs solis, tāpēc, pirms to noformē, kārtīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *