Lojalitāte

Smscredit.lv

Dažādi aizdevēji ir izveidojuši dažādas lojalitātes programmas, lai piesaistītu klientus un esošajiem, lojālajiem klientiem sniegtu īpašas priekšrocības. SMScredit.lv ir viens no šiem uzņēmumiem. Viņi ir izstrādājuši lojalitātes programmu, kas paredz pastāvīgajiem klientiem īpašus noteikumus aizdevuma komisijas maksai.

SMScredit.lv lojalitātes programma ir sadalīta trīs līmeņos. Katrs no šiem līmeņiem sniedz lielāku atlaidi nākamo aizdevumu komisijas maksai.

Lai kvalificētos lojalitātes programmai, jūsu aizdevumam un tā atmaksai ir jāatbilst dažiem noteikumiem:

  • Aizdevuma summa, vismaz, 150 eiro.
  • Aizdevums tiek atmaksāt ne ātrāk kā pēc 14 dienām.
  • Katrs nākamais aizdevums tiek ņemts ne vēlāk kā 60 dienas pēc iepriekšējā.

Ja jūsu aizdevumi atbilst šīm prasībām, tad tie piedalās lojalitātes programma un ar laiku jūsu atlaides palielināsies. Līmenī ir:

  1. Sudraba lojalitātes līmenis.
  2. Zelta lojalitātes līmenis.
  3. Platīna lojalitātes līmenis.

Sudraba lojalitātes līmenis ir pirmais līmenis, kad sākat saņemt atlaides saviem nākamajiem aizdevumiem. Šis līmenis tiek piešķirts sākot ar 3. aizdevumu, kurš kvalificējas lojalitātes programmai. Ar šo līmeni jūs saņemat, garantētu, 10% atlaidi aizdevuma komisijas maksai.

Zelta lojalitātes līmenis attiecas uz 4. un 5. aizdevumu. Šajā līmenī jūs saņemsiet garantētu atlaidi komisijas maksai 15% apmērā.

Platīna lojalitātes līmenī jūs saņemat garantētu atlaidi aizdevuma komisijas maksai 25% apmērā. Šis līmenis stājas spēkā ar 6. aizdevumu kurš atbilst lojalitātes programmas noteikumiem.

Saņemot jebkuru no lojalitātes programmas līmeņiem, atlaide attiecas uz visiem, nākamajiem aizdevumiem neatkarīgi no summas un atmaksas termiņa. Bet lojalitātes līmenis paaugstinās tikai ar to aizdevumu palīdzību, kas ir vismaz 150 eiro un atmaksāti ne ātrāk kā pēc 14 dienām.

Ja jūs aizņematies vienu aizdevumu par, piemēram, 200 eiro un atmaksājat to pēc 30 dienām, šis aizdevums skaitās kā lojalitātes programmas daļa, bet nākamo ņemat par mazāku summu vai atdodot ātrāk par 14 dienām, lojalitātes programmā ir tikai viens aizdevums. Trešo ņemot atbilstoši noteikumiem, tas ir tikai otrais lojalitātes aizdevums.

Ja jūs gadu neesat ņēmis nevienu aizdevumu, tad jūsu uzkrātais lojalitātes līmenis samazināsies par vienu līmeni. Tāpat, kavējot atmaksu jūs zaudējat iegūto atlaidi.

Ņemot aizdevumus ar pārtraukumu lielāku par 60 dienām, šie aizdevumi neskaitīsies pie jūsu lojalitātes līmeņa pacelšanas. Ja esat sasniedzis kādu no līmeņiem, jūs saņemsiet paredzēto atlaidi, bet šis aizdevums nepalīdzēs jums pacelties uz nākamo. Ja šis aizdevums ir atbildis lojalitātes programmas noteikumiem tad ņemot nākamo 60 dienu laikā, šie jau varēs veidot iespēju pakāpties uz nākamo līmeni.

Jāņem vērā, ka šis uzņēmums piedāvā dažādas akcijas un piedāvājumus, bet šīs atlaides nesummējas. Jūs nevarat saņemt vairākas atlaides vienlaicīgi.

SMScredit.lv piedāvā iespēju palielināt aizņēmuma summu. Ja jūsu pamata summa bija 100 eiro, šis aizdevums nekvalificējas lojalitātes programmai, bet ir iespējams aizņemties vēl 50 eiro. Šādā gadījumā jūsu aizdevums veido 150 eiro un, ja atmaksu veicat ne ātrāk kā pēc 14 dienām, šis aizdevums tiks pieskaitīts lojalitātes programmai.

Ņemiet vērā, ka šī ir lojalitātes programma. Jūs saņemsiet atlaidi aizdevuma komisijas maksai, bet tas nekļūs par bezmaksas aizdevumu. Jūs nedrīkstat iekļūt azartā, dzenoties pēc platīna līmeņa vienkārši, lai jums tas būtu. Tas būtu ļoti neapdomīgi un var izraisīt smagas sekas jūsu dzīvē. Šāda aizdevumu izmantošana var izraisīt atkarību un novest pie smagām sekām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *