Kā noformēt Mogo auto līzingu?

Auto līzinga kompānijas jaunu klientu piesaistei mēdz rīkot dažādas akcijas un atlaides, kas sniedz iespēju saņemt auto līzingu ar patiešām labiem nosacījumiem un izdevīgām procentu likmēm.

Automobiļi

Līzingam iespējams pieteikties tepat internetā, aizpildot nelielu pieteikuma anketu, kurā jānorāda:

  • Vārds, uzvārds,
  • Personas kods,
  • Kontakta tālrunis un e-pasts,
  • Izvēlētā automobiļa reģistrācijas numurs vai saite uz tā pārdošanas sludinājumu,
  • Ikmēneša ienākumu apmērs.

Kad pieteikuma anketa aizpildīta, 30 minūšu laikā aizdevējs ar Jums sazināsies, lai informētu par līzinga saņemšanas un noformēšanas iespējām. Ja līzings tiks piešķirts, tā iedāvājums nekavējoties tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi, lai varat ar to iepazīties. Līzinga līguma slēgšana notiek klātienē kādā no Mogo filiālēm vai pie aizdevēja sadarbības partneriem. Informāciju par filiāļu un sadarbības partneru atrašanās vietām, iespējams uzzināt pakalpojumu sniedzēja mājas lapā – sadaļā kontakti. Jāņem vērā, ka katru pieteikumu Mogo kredītam, darbinieki izskata individuāli un piedāvā katrai konkrētajai situācijai atbilstošus līzinga nosacījumus.

Par nebanku auto līzingiem

Jāņem vērā, ka pieņemot jums izstrādāto piedāvājumu, līzinga līgumu par līzinga saistībām būs jādodas parakstīt klātienē, kādā no aizdevēja vai tā partneru klientu apkalpošanas centriem. Pēc līzinga līguma parakstīšanas, jūsu izvēlētais transporta līdzeklis tiks reģistrēts uz aizdevēja vārda, taču jūs tiksiet norādīts kā tā oficiālais lietotājs līdz brīdim, kad aizdevums tiks pilnībā atmaksāts. Izvēloties jums piemērotāko līzinga piedāvājumu, ņemtie vērā, ka pastāv vairāki līzinga veidi, kas ir būtiski atšķirīgi. Latvijā izplatītākie līzinga veidi ir finanšu un operatīvais līzings, taču arvien biežāk automašīnas iegādei tiek piedāvāts arī patēriņa kredīts un uz tā bāzes veidoti auto kredīti.

Kā atmaksāt līzingu?

Līzingu iespējams atmaksāt pakāpeniski ar nelielu ikmēneša maksājumu palīdzību. Līzinga perioda laikā automašīnas vērtība tiek segta pilnībā, līdz ar to, tā atmaksas termiņam beidzoties, automašīnu bez jebkādam papildus izmaksām varēsiet reģistrēt uz sava vārda.

Ja vēlēsieties līzingu atgriezt pirms atmaksas termiņa beigām, no jums netiks iekasēti nekādi soda procenti, vai papildus maksas. Tāpat gadījumā, ja radušas finansiālas grūtības un nespējat veikt ikmēneša maksājumu, sazinoties ar Mogo varēsiet atlikt maksājumu uz 30 dienām.